Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok ilyen személyiség?

Csak én vagyok ilyen személyiség?

Figyelt kérdés

nagyon szeretem a cuki dolgokat, gyerekesen viselkedem és külsőleg aranyosnak nézek ki. az ismerőseim is kedvesnek és jóravaló lánynak gondolnak, pedig csak a látszatot tartom fenn...nem kötődöm senkihez, nem igazán vannak érzéseim, hidegen hagy, kivel mi történik vagy mi baja van éppen...de nagyon szeretem a brutális és kegyetlen filmeket/könyveket/animéket, mintha egy teljesen más világban élnék, a fejemben történeteket és új helyeket találok ki és oda menekülök. nem igazán vannak barátaim, nekem minden ember egyformán unalmas, inkább az interneten szoktam beszélgetni érdekesebb személyiségekkel...sokan mondják hogy szép vagyok meg cuki meg ilyenek, de mégis tartanak tőlem valamilyen szinten és nagyon furcsának gondolnak, tényleg az vagyok...de mindig fenn kell tartanom a látszatot, hogy aranyos és jóravaló emberke vagyok és kezdem nagyon unni a kötöttséget...legszívesebben lelépnék és kipróbálnék a világon mindenféle érdekes, veszélyes és illegális dolgot is, de nincs rá lehetőségem...


ti is szoktatok kétszínűek lenni, esetleg van rejtett énetek?



2016. júl. 20. 21:35
 1/4 A kérdező kommentje:
18/L ez lemaradt :)
2016. júl. 20. 21:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit skizofrénül hangzik. Amúgy rám ez nem jellemző, de van egy ilyen ismerősöm. Már nem tartjuk a kapcsolatot.
2016. júl. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem csak te vagy ilyen, rajtad kívül még úgy néhány 10 milliónyian. Te is csak egy vagy ebből a sablonból, minden esetre biztosan érdekesebb lehetsz pár millió embernél, de ettől még nem vagy egyedi, csak belőled kevesebb van, ennyi.
2016. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Aix válasza:

Énis hasonló vagyok, csak én nem játszom meg magam, énis szoktam történeteket meg helyzeteket kitalálni magamba, és élvagyok vele, több órákat is xD

Én pl. animeken élem ki magam ahogy te, neten irogatok inkább, van egy barátnőm aki elég érdekes személyiség, hasonló mint én személyiségileg. Nekem sincs sok barátnőm, régebben énis megjátszottam az aranyost. De leszoktam róla, több a vita a családban hogy mért vagyok ilyen érzéketlen meg zárkózott, de ebbe nem mennék bele.

2016. júl. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!