Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi váltja ki emberekből ezt...

Mi váltja ki emberekből ezt az agressziót?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy ma már segiteni nagy luxus meg milyen gáz már h az "én lesüllyed arra a szintre.. Egyszóval inkább az egót látni az emberekböl, az érzéketlenség.. Oda csapnak valakinek nem elég, még jol el is kell taposni.. Én nem tudom honnan jön ez az agresszio.. Azt furcsálom, hogy kihalt ez az alap emberi tulajdonság s semmi lelki furdalás nincs az emberbe, h amit okozott másnak, más ember nem egy tárgy, hanem élö, egy életről van szó.. Nem értem az ilyen emberek fejletlenek ? De még nőkben is ezt látni, nem az empátiát, hanem ezt a lehúzó undoritó alpári stilust.. Nehogy ártson az ő kis világuknak
2016. júl. 22. 23:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A frusztráció okozza. A számlák csak jönnek, beteg valaki a családban, a gyerek nem tanul jól, szar a munkahelye és alig keres... Rengeteg oka lehet, de a lényeg a frusztráció, amit nem tud kiélni így agresszívvá válik az egyén és máson tölti ki a dühét.


Legalábbis magamon ezt tapasztaltam, csak észrevettem és már tudom kontrollálni valamilyen szinten.

2016. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
Igen is kilehet élni! Mennyen el EDZENI!!!
2016. júl. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy a fusztráció okozza... Szerinted ha ezeknek nem kéne fizetniük a számlát, mert kifizetnék helyettük, akkor nem lennének ilyenek? Dehogynem, még ilyenebbek lennének. Ez csak kifogás. Mert az ne legyen fusztrált, akinek szintén vannak számlái, de még bántják is?


Ez a fusztráció hülyeség. Aki meg azért gonoszkodik, mert jönnek a számlák, az akármi mástól is képes gonoszkodni. Az ilyen emberek jobb, ha ki is pusztulnak.

"Miért vagy gonosz?" - "Mert jönnek a számlák."


Röhej. Egyszerűen azért ilyen, mert szemét, és szeret szemétkedni, és fájdalmat okozni a másiknak. Mert ilyen. Nem elég, hogy tényleg jönnek a számlák, meg sok a betegség, de ő még szemétkedik is másokkal, mintha nem lenne elég problémája az embereknek!

2016. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%

#2


Az edzés nem mindenre megoldás. Ráadásul sok esetben az is időt meg pénzt vesz igénybe. Az csináljon valamit magával, akinek nagy a pofája! Ne az, akinek nem az.

2016. júl. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De normálisak ? Csöppet sem érzi h ahogy viselkedik azzal ront mindent maga körül ? Mi van a fejében egy ilyen embernek? Azzal h földbe döngöl meg kiéli a dolgokat azt hiszi jobb lesz ? Nem gondol arra h magának is árthat ? Most pl a kérdés abbol jött hogy elgondolkoztam, és sokszor látni bulizni inni ilyen "bandába vergődve, mintha el tünne lábuk alol a talaj úgy tudnak viserkedni igy csorda szellemben.. Pl mittudom én együtz bántanak egy embert.. Senkinek nem jut eszébe hogy az egy szerencsétlen ember, nem. Ott és akkor mindenkinek bele kell rugnia, és élvezettel csinálják.
2016. júl. 23. 00:12
 6/19 anonim ***** válasza:

3: Akkor más, gazdagabb országokban miért nyugodtabbak sokkal az emberek? Ott miért tudnak normálisabban viselkedni?


Én még mindig azt mondom, hogy a frusztráció okozza, amit nem tudnak/akarnak máshol levezetni. Valahol pedig a feszkónak ki kell jönnie...

2016. júl. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem aki agresszív, az 100%-hogy vele is úgy viselkedtek, ordítoztak vele, ütötték, verték, vagy ezt látta másoktól, hogy ezt csinálják. Aki nem ilyen környezetben nő(tt) fel, azt nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen legyen.
2016. júl. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

egész nap otthon ülnek nincs kapcsolatuk a kül világal

(ez a mai 20 évest és 40-60 éves korosztályra is igaz)

mikor már muszály emberekl közé menni lesokkolnak és bevizelnek a félelemtől

a gyengéiket agreszióval probálják leplezni

2016. júl. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A nagy átlag morálisan mindig is ilyen alacsony szinten volt és ilyen is lesz a jövőben. Ne keress magyarázatot, mert ez az emberi természet része.

Vannak különcök, akik sokkal fejlettebbek morálisan mint az átlag, rendesek a többi emberrel stb., de a többség őket sem kíméli, ezért közülük is vannak akik inkább megpróbálnak integrálódni a tömegbe.

2016. júl. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Ajánlok neked egy könyvet elolvasásra.


M. Scott Peck - Ördögi emberek


Számomra sok lényeges dolog megértésének egy fontos lépcsőfoka volt.

2016. júl. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!