Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szép lányok okosabbak is...

A szép lányok okosabbak is egyúttal?

Figyelt kérdés

Mert ugye azt mondják az emberek, hogy "nem a külső számit"


ok.


akkor tegyük fel, hogy egy átlagos szépséget alulról alig súroló lány szemében én nagyon szellemes és intelligensnek számitok.


De amint egy lány már vonzó (azaz teljesen szokványos módon vékony, lapos a hasa, nem nagyon kicsi a melle, ezer számra járnak ilyen nők a városban)...na ugy már rögtön nem ütöm meg a szintet.


Pedig ha a külső nem számitana, akkor ugyanakkora eséllyel zúgna belém egy szexi lány is.


De ez természetesen nem történik meg, mert a szexi lány az valahogy mindig a hozzá való szinten vonzó külső adottságokkal rendelkező pasinál fog kikötni.


Nekem meg jutnak a szutyok nők.


De az egészből az jön ki, hogy a szépek okosabbak. A csunyák meg buták? Másképp nem magyarázhato az, hogy a csunyák számára okos vagyok és intelligens és vicces, az a szépeknek meg retardált.


2016. júl. 23. 15:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

"Nekem meg jutnak a szutyok nők."


Akkor nem csak csúnya, hanem hülye is vagy. Nem csak a "szépek" szemében

2016. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Tényleg retardált vagy.
2016. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodni nehéz: egyeseknek igen, valószínűleg ezért nem teszed. De ne is próbálj bárkit ebből kioktatni, egy ilyen monológ után, ami a hossza ellenére sem tartalmaz semmi értelmet csak fájó általánosítást és egy elkeseredett ember panaszait.


Ha ennyire képtelen vagy megkülönböztetni a testi adottságokat a szellemitől -vagy azt hiszed képes vagy de azért ezt másokra rávetíted ami még is azt sugallja, hogy te magad mégsem- és ilyen szilárdan hiszed, hogy igazad van és rajtad kívül mindenki hülye, akkor minek vagy itt?


[Nem egyszer hallottam már "szép" embereket azt mondani, hogy ő mennyire hülye]

2016. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

én szép vagyok és okos is meg lapos a hasam, meg karcsú vagyok, meg jó a seggem, meg nagyok a melleim, de attól még ugyanekkora eséllyel lehetnék hülye is, ez nem ezen múlik.


A másik, az, hogy én tudom magamról azt, hogy én szép vagyok, az nem jelenti azt hogy akkor nekem nem számít a külső. Igenis számít. Tehát ha (és ez független attól, hogy valaki szép-e vagy sem) nekem van valamiféle úgymond ideálom, akkor miért ne abban keressek magamnak párt. Az hogy te az úgymond "magamféle" jó nőt akarod az oké, mert sokmindenki azt akarja, de azt nem várhatod el, hogy csak azért, mert te vicces vagy meg intelligens, akkor már is elfelejtsék a nők azt hogy az ember alapvetően vizuális lény, azaz a külső alapján ítél az esetek 90%-ban.


Tehát ha számára nem tetszel, akkor nem tetszel, ennyi és bambi.


Másrészt azért, ahogy te a "szutyok nőkről" nyilatkozol, merem remélni hogy a még általad szutyoknak tartott nők sem állnak veled szóba, mert ha valaki így áll hozzá a dolgokhoz, az barátom meg is érdemli hogy semmilyen nője ne legyen.

2016. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Fatális és ésszerűtlen módon kötsz összeköttetést oda, ahol nincs.


Válasz: Nem.

2016. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
5#, te nem vagy okos és még tudáshiányos is vagy.
2016. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 MZ.per.X ***** válasza:
100%

"gondolkodni nehéz. És sajnos nem is való mindenkinek"

Neked sem megy, mégis erőlteted :D


"vékony, lapos a hasa, nem nagyon kicsi a melle"

Számodra ennyiben merül ki a vonzóság?


"Pedig ha a külső nem számitana, akkor ugyanakkora eséllyel zúgna belém egy szexi lány is."

Az ember már csak ilyen. A Suzuki swift is jó autó, keveset kell rá költeni, tud mindent amit egy autónak tudni kell. De ha elég pénzed van, akkor mégis inkább egy BMW-t veszel meg.


"De az egészből az jön ki, hogy a szépek okosabbak. A csunyák meg buták?"

Ebből csak az jön le, hogy te vagy hülye. Ez nem "okosság" kérdése, csak egy jó nő/férfi tisztában van vele, hogy ő a "jobbat" is megkaphatja, akkor miért adja lentebb?

2016. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként: "nem a külső számit"


Ezt a mondatot ki kéne törölni, vagy átírni a köztudatban, mert mindenki félreérti. Még az ilyen géniuszok is mint a kérdező.


Helyes"ebb" megfogalmazás: "Nem (csak) a külső számít"


esetleg "Nem (feltétlenül) a külső számít"


Minden más esetben: ki szeretne egy próbababával leélni az életét, vagy a másik véglettel?


[A társadalomban igények vannak, nem pedig ideálok, akármit mond a TV / rádió / szomszédbácsi / tankönyv. Mindenki a saját igényei alapján választ párt, nem pedig egy közös tudat kommun által kikiáltott ideál alapján]

2016. júl. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem te egy nem lapos hasú lány szemében sem számítasz szellemesnek meg intelligensnek. Szörnyű alak vagy.
2016. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem okosabbak csak van lehetőségük válogatni, míg a csúnyábbaknak az olyanok jutnak mint te.
2016. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!