Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szép lányok okosabbak is...

A szép lányok okosabbak is egyúttal?

Figyelt kérdés

Mert ugye azt mondják az emberek, hogy "nem a külső számit"


ok.


akkor tegyük fel, hogy egy átlagos szépséget alulról alig súroló lány szemében én nagyon szellemes és intelligensnek számitok.


De amint egy lány már vonzó (azaz teljesen szokványos módon vékony, lapos a hasa, nem nagyon kicsi a melle, ezer számra járnak ilyen nők a városban)...na ugy már rögtön nem ütöm meg a szintet.


Pedig ha a külső nem számitana, akkor ugyanakkora eséllyel zúgna belém egy szexi lány is.


De ez természetesen nem történik meg, mert a szexi lány az valahogy mindig a hozzá való szinten vonzó külső adottságokkal rendelkező pasinál fog kikötni.


Nekem meg jutnak a szutyok nők.


De az egészből az jön ki, hogy a szépek okosabbak. A csunyák meg buták? Másképp nem magyarázhato az, hogy a csunyák számára okos vagyok és intelligens és vicces, az a szépeknek meg retardált.


2016. júl. 23. 15:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csúnya lányok sem a vicceiden hanem rajtad röhöghetnek, a hihetetlen sekélyességedet és gyermeki logikádat nézve.
2016. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!