Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnék szakembert, de...

Szeretnék szakembert, de mégsem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.

Vannak pszichés gondjaim (amikre most nem térek rá, mert felesleges), emiatt szeretnék segítséget kérni egy pszichológustól. De az egyik legnagyobb gondom, hogy nem beszélgetek másokkal, és biztos vagyok benne, hogy mire oda kerülne a sor, hogy el kell meséljem mi a problémám, inkább lerendezném, egy 'semmi, hagyjuk'-kal.

Elképesztően ideges vagyok magamra, mert tényleg változtatni szeretnék, de képtelen vagyok, mert senkinek nem merem/tudom elmondani mi a problémám (igazából még magamnak sem fogalmaztam meg).


Más kérdés, hogy nincs is pénzem kuruzslóra, szülők előtt pedig titkolni szeretném..


Mit tegyek?


2016. júl. 23. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
hát egy jó szakember tudja ezt kezelni, hogy 'semmi, hagyjuk'... Iskolában nincs ingyenes pszichológus? Vagy esetleg megnézhetnéd egyedül(!) a nevelési tanácsadót(nézd meg,hova tartozol) ott megkérdezhetnéd, ott van pszichológus (ingyenes)
2016. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elöbb probálj meg emberek közé járni hogy megtanulj kommonikálni és el tud mondani a dokinak
2016. júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te nem hinnél egy szakembernek ahogy én érzem a szavaidból. Felesleges lenne. 16 éves vagy. Jön az élet!!! Ez ezzeljár.Jönnek majd a filozófiai önképek, világképek satöbbi, valláskritikák... ez lesz még pár évig. Politizálás, kommunizmus, ha szerencséd van elkerülöd a nácikat. Szex, perverzió,ital, drogok. Az élet értelmét egy ember sem ismeri. Te sem fogod és a szakember sem.
2016. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!