Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek öngyilkos gondolato...

Mit tegyek öngyilkos gondolatok ellen?

Figyelt kérdés

A korom ellenere mar sokszor megjartam a pszichiatriat es jo nehany pszichologus azonban egyik se segitett hosszutavon. Talan azert mert en sem tudom mi a baj, egyszeruen csak ugy erzem hiaba vannak korulettem emberek akik szeretnek, semmi ertelme elnem. Minek? Egyszer ugyis meghalok. Mindennap ugyanaz, felkelek, iskola, hazajovok, tanulok, alszok. Es kezdodik elorol. Magammal plane nem vagyok kibekulve, legszivesebben ki sem lepnek itthonrol, ahogy azt nem is surun teszem. Termeszetesen ez senkinek nem tunik fel, mindig jokedvunek, magabiztosnak latnak, de belul egyszeruen mar megorulok.

Senki nem tud segiteni vagy csak nem akarnak de egyszeruen nem megy. Allandoan ongyilkos gondolatok jarnak a fejemben, es az hogy mennyivel megkonnyitenem mindenki dolgat ezzel. Nem tortent semmi trauma az eletemben, egyszeruen csak keptelen vagyok feldolgozni azt hogy nehany eve mennyit bantottak, es hanyszor megalaztak es megvertek. Azota mintha kicsereltek volna. Egyszeruen semmi nem kot le, semminek nem latom ertelmet. A baratomat (1eves kapcsolat) nem foglalkoztatja a dolog, ahogy az sem hogy vagdosom magam. Ez nem ujkeletu dolog, mar 12-3eves korom ota igy van, es eloszor persze mindenki megijedt es nekem rontott de azota senkit nem foglalkoztat a dolog.

Nem tudom mit tehetnek hogy jobb legyen, mert jelenleg ugy erzem hogy egyszeruen csak nincs ertelme elnem.

Felreertes ne essek nem sajnaltatom magam csak szivesen beszelnek olyan emberekkel akik hasonlon keresztul mentek vagy benne vannak.

16/L


2016. ápr. 4. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a baj: "Nem tortent semmi trauma az eletemben, egyszeruen csak keptelen vagyok feldolgozni azt hogy nehany eve mennyit bantottak, es hanyszor megalaztak es megvertek." - pedig ez egy trauma. És a pszichológussal ezzel kéne foglalkozni!
2016. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia:) szerintem, hiányzik neked egy plusz amiért élnél:( írtam privátban:) 16/f:)
2016. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is meg akarok halni viszont az én eletemnek tenyleg semmi értelme nincs
2016. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!