Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tegyem magam túl azon...

Hogyan tegyem magam túl azon hogy piszkáltak?

Figyelt kérdés

Ovodától kezdve középiskoláig.

Ilyenek: összesúgtak a hátam mögött, hangosan kinevettek, csúfoltak, selejtnek neveztek, fogyatékosnak, durván megaláztak, akit barátomnak hittem az is bántott amikor társaságban voltunk, átvertek, megvertek stb.

Középsuliban nap mint nap szekáltak a menőgyerekek mert retardáltnak hittek.

Csendes és visszahúzódó voltam már akkor is, nem mertem megszólalni órán stb, nem tudtam kiállni magamért.

Ezeknek a következménye hogy nem merek megszólalni társaságban, nem merek barátkozni, minden kis poént bántásnak veszek és ilyeneket gondolok "ha mégegyszer hozzámszólsz elvágom a nyakad". Gyakran egész nap ezeken a sérelmeken rágódok, tele vagyok feszültséggel, legszívesebben neki mennék valakinek bárkinek. A régi osztálytársakat meg keményen megaláznám.

Szidom magam hogy miért vagyok ilyen kis meghunyászkodó, tehetetlen.

Minden iskolai közösségben lenéznek és van valaki vagy valakik akik rámszállnak.

20/F


2016. júl. 24. 18:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Munkahelyet se keresek mert tudom hogy ott is megy a mobbing és én azt nem bírom és tuti én lennék az áldozat.
2016. júl. 24. 18:09
 2/9 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, engem nem hittek retardáltnak, csak nem voltam vékony. Mindig kaptam a jelzőket, a bántásokat, többször megvertek fiúk, lánylétemre... Azóta is folyamatosan komplexusaim vannak, félek, hogy nem vagyok egyenrangú a többi emberrel. Sajnálom, hogy neked is át kell élned hasonlót... :( Én mindig próbálom meggyőzni magam, hogy sikeresebb voltam, vagyok, leszek, mint ők, ami igaz is. Az élet szépen-lassan visszaadja nekik. Ez nálad is így lesz, a sok ostoba megkapja majd, amit érdemel. Te pedig legyél magabiztos (ha nem megy, játszd meg), így nem fognak bántani. Engem sem bántanak már az új közösségekben, sőt nagy átlagban kedvelnek. :) Sok sikert, én csak drukkolok neked! 19/L
2016. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sikeresnek se mondanám magam. Nemhiszem hogy visszakapják ez nem ugy működik, némelyik ilyen egyetemre jár. Olyan ez mint az állatoknál az erősebb többre viszi.
2016. júl. 24. 18:22
 4/9 anonim ***** válasza:

A feszültséget vezesd le sporttal, szexel.

Mindenki annyit lát belőled,amennyit mutatsz magadból.

Ha látják, a bantas nem ért célt,abbahagyjak.

2016. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4#Igaza van. Ne sajnáld tovább magad, élj, érezz, láss pozitívan!

Nem minden ember genya, és nem te vagy az egyetlen aki ilyet átélt! Unokaöcsém is detto... -Lépj túl! Nézz előre. Ne légy agresszív, csak azzal aki bántani akar! -De nem akar mindenki rosszat, hidd el! ! !

2016. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne gondolj a múltra! Csak a jövőre!
2016. júl. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2016. júl. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általános iskolás koromban én is ezt éltem át, középiskolában már nem volt ezzel gond, viszont a régi sérelmek olyanná tettek, mint egy állandóan ütött-vert kóbor kutyát. Szinte állandóan szorngok, depressziós vagyok, akik meg tönkretettek vígan élik világukat. Hozzáteszem több esetben előfordult, hogy odajöttek és őszintén bocsánatot kértek a szemétségekért, hihetetlennek hatott, de tényleg őszintén és megbánóan tették, pedig semmi érdekük nem fűződött hozzá, hogy tőlem bocsánatot kérjenek, gondolom a lelkiismeretük megszólalt.
2016. júl. 25. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De olyan nincs hogy valakiz ovodátol kezdve középiskoláig bántsanak, itt tuti velem is van valami zavar.
2016. júl. 25. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!