Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tegyem jóvá, hogy...

Hogyan tegyem jóvá, hogy részegen megbántottam olyanokat, akik egyáltalán nem érdemelték meg?

Figyelt kérdés

Szeretném kiemelni, hogy nem tekintem mentségnek a részeg állapotot. Sajnos egye gyakrabban iszom és olyankor nem tudok megálljt parancsolni. Az életben ért sérelmeim, indulataim ilyenkor másokon vezetem le.


Tudom, hogy ez jellembéli gyengeség és megvetendő, de szeretnék változtatni. Ami megesett, azt nem lehet visszahozni, annak ellenére sem, hogy iszonyatosan szégyellem magam. Bűntudatom van, fizikailag is rosszul érzem magam és tompa vagyok.


Mit tanácsolnátok? Hogyan szabjak más irányt az életemnek?



2016. jún. 10. 20:54
 1/1 anonim válasza:
Az első lépés, hogy ne igyál annyit.:) Mindig csak mértékkel. A második, hogy kérj bocsánatot tőlük.
2016. jún. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!