Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert csodalkozik sok ember,...

Miert csodalkozik sok ember, hogy sok no a facebookon mindenet kiteszi?

Figyelt kérdés
Velem is megtortent, hogy kitettem egy kepet, semmi mell nem latszott, alap smink. Kaptam ra vagy 30-40 like-ot. Ahogy elkezdtem olyan kepeket kitenni, min dekoltaltabb felsok voltak rajtam, joval tobb sminkkel maris 100-150 like-ot kaptam. Tisztaban vagyok vele, hogy a melleimnek szolnak azok a like-ok, megis nem ertem az embereket, hogy miert csodalkoznak az ilyen kepeken? Melyik no nem szereti, ha korulzsongjak a ferfiak, ahhoz, hogy ezt elerje bizonyos dolgokat meg kell mutatni
2016. júl. 24. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Mert a mellem nem én vagyok. Az csak egy pár zsírcsomó. Az eszemet "lájkolják", ne azt, ami bármikor változhat, és nem tettem érte semmit.
2016. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen nő. Én sosem szerettem a nagy feltűnést és tettem is róla, hogy ne legyen. :-)
2016. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MZ.per.X ***** válasza:
52%
Ha számodra az jelent örömet, hogy mindenféle nyomi a te képedre recskázik, hát gratulálok :D
2016. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Miért csodálkozik ezek alapján sok lány, hogy mennyire nyomulnak rá? Olyan álszent dolognak.😅
2016. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
tartom* lemaradt
2016. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy ezeket sose tudod nyom nelkul letorolni? Kedves soha-nem-lesz-mar-belolem-diplomata kisasszony.
2016. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A többség nem csodálkozik, csak elítéli. De rengetegen csinálnák, ha olyan lehetőségük lenne. (Ez tipikusan látszik olyan helyzetekből is, amikor egy kevésbé népszerű csaj egyszer csak "berobban" a népszerűségbe. Hirtelen nem lesz gáz kipakolni a dolgokat.)

Én sem csodálkozom, csak nem tartom sokra azt, aki ezzel érvényesül. Aki a lájkok miatt csinál bármit, azt sem.

2016. júl. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!