Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csodálkozik a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkozik a legtöbb ember az elkeseredett srácok kérdésein?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok sem alacsony, sem kövér, sem ronda, sem hülye; mégis olyan beszólásokat kaptam már csajoktól, hogy csak néztem. Akkor vajon mit élhet át az, aki kifejezetten hátrányos küllemű, el sem merem képzelni. De ők ezek szerint nem is emberek, hanem homokzsákok, hogy kötelességük legyen elnyelni mindent?
2012. dec. 10. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek a csajoknak ugy visszalehet szólni hogy az életkedvük elmenjen egy jó darabig.
2012. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én azért csodálkozom, mert nekem sem volt valami kielégítő a szerelmi életem, mégsem sírtam róla mindenkinek, hanem elkezdtem magammal törődni, hogy észrevegyenek a nők
2012. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Emancipuncik...
2012. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Engem kifejezetten jóképűnek tartanak tehát nekem sokkal jobb mint azoknak akikről te beszélsz. Mindig megpróbálok segíteni nekik a csajokkal kapcsolatban vagy minimum megvédeni őket. Adja adója 1%-át nekik! Legyen jobb a karácsonyuk! :D na jó csak vicc ^^

14F

2012. dec. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 El Greco ***** válasza:

Kár,hogy nem gomdoltad komolyan,nekem jól jönne...

Egy Homokzsák a sok közül.

2012. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok csúnya, de együtt tudok érezni ezekkel a sors által hányatott vettetet emberekel. Azok akik szarnak rájuk azok mid sikeres, töretős, szerncsés emberek, és könnyen jött nekik a szerencséjük. Igazán fingjuk nincs nekik mi fán terem a kiközösítettség, lenézettség, amikor egy selejt nullába se vagy nézva, és ez bizony fájó dolog. Én szerencsés vagyok, mert nekem sikerült megváltoznom, mert én csak olyan miatt voltam kiközösítve, amin lehett változtatni. Azóta elismert vagyok, jól érzem magam, de pontosan tudom mit jelent ez, milyen égető, fájó ott belül. Főleg akkor szar, ha nem nagyon tud mit tenni ellene, főleg pénz hijján. Egyszerüen életesélyük nincs, nemhogy még boldogok legyenek. Mindenütt a sor leghátulján kullognak, és tudják ,érzik ez nem nagyon lesz jobb. Sokan a halált választják, én sejtem leglábbis hogy miért késik néha a MÁV egy másfél órát.De ilyenkor is csak átkozzák őket a boldog emberek, hogy lekésik miattuk a percre pontos állomrandijukat! Szar az élet...
2012. dec. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 El Greco ***** válasza:

Hát,az...

De akkor nem vonat lesz a végem,utolsóéból tanultam...

2012. dec. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A vonatos példám csak egy általánosítás volt, mert tény és való, valamiért hullanak bizonyos emberek. De nehogy valami ostobaságot tegyél, amiből már később nem lesz visszaút. Nem biztos, hogy az a jobbi megoldás.
2012. dec. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az egyik lány, aki durván elküldött a búsba, a következő héten kitett a Facebook-ra egy "aranyköpést", hogy az összes valamirevaló férfi vagy foglalt vagy homokos. Most az ilyenre mit mondjon az ember?
2012. dec. 11. 12:54
 10/11 El Greco ***** válasza:
Azt,hogy leszarom.
2012. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!