Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális, ha egy...

Szerintetek normális, ha egy 14 éves lánynak 137-es IQ-ja van? Ez sok?

Figyelt kérdés

Nemrégen elvégeztem egy tizenhét éveseknek készített IQ tesztet, angolul. 137 pontom lett. A suliban inkább közepes tanuló vagyok, de jobb, mint az átlag. Mindenki szerint borzasztóan sokat kötekedem, és nagyon sokat kritizálok egyes dolgokat, mint pl. politika, oktatási rendszer, migráció. Édesanyám szerint kis taknyosként nem kellen mindennel szembe kifogásom legyen.

Mit gondoltok rólam, miután elolvastátok a fentieket?

(bocsánat, hogy egyszerre három kérdés van, de nagyon örülnék, ha minnél több válszt kapnék!)

14/L



2016. júl. 24. 23:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Örömteli dolog a magas intelligencia, én nem fikáznám a tesztet. A kritikus látásmód pedig szerencsés, mert nem lehet átverni téged. Csakhogy ha piszkálnak a "kötekedésed" miatt, akkor egy fontos dolog még hiányzik belőled: nem tudod eldönteni, kivel érdemes kommunikálni, és kivel nem. Nagyon sok buta ember van, ugyanis ez a sztenderd, az okosság ritka, mint a fehér holló. Na most te még ezek szerint nem tudod megkülönböztetni pár megnyilvánulásból, ki okos, és kinek gyenge az ítélőképessége. És válogatás nélkül leállsz vitázni. Talán némi magad-mutogatás is van ebben, pedig nem jó ostobák előtt "villogni". Tehát kezdj el disztingválni az emberek között, és gyenge gondolkodásúakkal ne állj le vitatkozni. Velük maradj udvarias és kész. Ugyanis így csak lealacsonyodsz az ő szintjükre. Az IQ-d megvan, most fejleszd az EQ-dat is. Az emberismeretedet. Tanulj meg hallgatni, ha nem a te szinted a társaság... Falusi rokonok, öregek stb...
2020. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!