Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik még egy ilyen hozzám...

Létezik még egy ilyen hozzám hasonló lúzer/lusta hülyegyerek?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, de utálok tanulni. Legszívesebben egész nap csajokkal lennék, igaz szűz vagyok, nem járok bulizni és még életemben nem szólítottam le egy lányt sem. Szeretnék gazdag lenni, de sosem dolgoztam életemben egy percet sem és kicsit félek is a munkától (új közeg). Utálom a gyerekeket és az erőltetett nevetést/"humort". Ki nem állhatom az egoista, sikeres, szép embereket, de valahol mélyen én is olyan szeretnék lenni. És végül utálok Mo-n élni, mert semmilyen élmény nem köt ide és külföldön alapból másként formálódott volna a személyiségem. Van olyan közületek, akire a felsoroltak nagy része igaz?

2016. júl. 25. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelen, de én már nem vagyok szűz.
2016. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezekhez nekem még gyilkos gondolatok is jönnek
2016. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja + még félig szerencsejátékfüggő is vagyok,igazán jó kilátások 21 évesen
2016. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak nem vagyok már szűz.
2016. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor megmondom mi van: egy csomó dolgot szeretnél elérni, de tenni már nem vagy hajlandó érte.
2016. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelen :P csak én még középsuliba járok :/
2016. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!