Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan srácokról akik a kocsijukkal és hasonló tárgyakkal próbálnak csajozni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 11:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

Az,hogy rácsapnám a kezükre az ajtót.

Szerintem szánalmas

2013. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Szánalmasak, ahogy írta az első is.
2013. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy nyilvánvaló milyen kapcsolatra törekednek :)
2013. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
az ilyen srácok olyan lányokat is érdemelnek.
2013. jún. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%

Semmi :)

Mindenki azzal csajozik amivel akar vagy tudd :D

2013. jún. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
72%
En szeretnek csajozni egy sport Jaguarral.
2013. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem neki ugyanannyi joga van a kocsijával csajozni, mint nekem a jó szövegemmel. Kinek-kinek adottságai és lehetőségei szerint. Nyilván azon lányok, akiket én meg tudok hódítani nem állnak kötélnek náluk, azok akik pedig kötélnek állnak, engem úgyse érdekelnek.
2013. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem meg érthető.

Mert sokkal de tényleg sokkal könnyebb.

Figyelj volt egy eset,azt soiha nem felejtem el annyira megmaradt bennem.


Van egy srác 19 éves kis senkiházi,szükre egér,feljött szabócsból szülinapját ünnepelni a Bed Beachen.

Ez a srác én voltam akkor.

Aztán mentem ki kicsit levegőzni mit látok?

Lamborghinis srác olyan 18éves ha volt,mit ad isten kiszállt a verdából egyből 3-4 top10 fullos punci ment oda és szinte könyörögtek neki,hogy vigye el őket,hát el is vitte :)

Persze nem Socketet fejleszteni Javaban.

Erről ennyit,szerinted velem szóba álltak volna ott akkor?

Nem,pedig izmosabb is voltam a srácnál már akkor.


Kell az a kocsi,ha jó nőies csajt akarsz,egy egyszerűhöz nem kell,de akkor sajnos számolni kell vele,hogy nem veszi a minit, és sajnos hízni is fog,mert nem lesz neki fontos a külseje.

Valamit valamiért.


25Ffi

2013. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Az azért hülyeség, hogy akkor nem lesz neki fontos a külseje! Nekem pl. számít, hogy nézek ki, vékony vagyok, és csinosan szoktam megjelenni, de kicsit sem érdekel, hogy egy srácnak van-e autója vagy nincs! Barátomnak egyébként van autója, de nem volt mérvadó számomra, ha nem lenne is vele járnék! Múltkor véletlenül egy hasonló autóhoz léptem oda a parkolóban, mint az övé, utána meg kicsit leszidott, hogy nem igaz, hogy nem tudom melyik az ő autója! Mondtam neki, hogy inkább örüljön, hogy nem vagyok olyan lány, aki azt nézi, hogy milyen kocsija van..:D
2013. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Azt, hogy iszonyat gáz, persze ezek a srácok max egynumerás csajokat fognak csak megkapni, mert normális értelmes nőnek ez nem számít.

Aki semmi mást nem tud felmutatni az meg is érdemli.

2013. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!