Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon ciki ha egy pasi közel...

Nagyon ciki ha egy pasi közel a 30-hoz, nem tud ismerkedni nőkkel? Mindig csak szomorkodik hogy milyen luzer? Van más is hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2016. máj. 1. 16:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, közel van a 40-hez.
2016. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
49%
első nem probléma, a szomorkodása annál inkább. Egy férfi nem szomorkodik, ha nem tud valamit, hanem utánamegy és megtanulja, már ha érdekli. Ha meg nem érdekli akkor foglalkozik más dologgal ami érdekli.
2016. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Van egy görög kollégám itt németben, ő 43 évesen egy nagyon nagy lúzer, az élet minden területén, egyáltalán nem tud ismerkedni a nőkkel, mert nagyon visszataszító a személyisége.
2016. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Miért nem tud ismerkedni? Nem mer odamenni? Vagy a viselkedése fura?
2016. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Tegnap váltottam pár szót tegnap egy pasival online. Ő is panaszkodik, hogy nincsenek sikerei. Aztán szóba került, hogy ma mennyi rendezvény lesz, kimehetne valahova, emberek közé, próbálhatna kezdeményezést beszélgetni személyesen azokkal, akik ott lennének, ezt azzal letudta, hogy ő nem megy egyedül sehova. Nem a Holdra kértem, hogy menjen el, csak javasoltam neki, hogy hát esetleg ez is egy lehetőség lenne.
2016. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
"próbálhatna kezdeményezni, beszélgetni..." jav.
2016. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Na látom nem csak én vagyok reménytelen! :(
2016. máj. 1. 19:41
 8/28 anonim ***** válasza:
Én nőként egyedül kimegyek egy tömegrendezvényre, egy férfi erre miért képtelen?
2016. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Annak mi értelme hogy el megyek egyedül és csak ott vagyok magamba?
2016. máj. 1. 19:51
 10/28 anonim ***** válasza:
Mindenképpen több, mint a négy fal között gubbasztani. Ha nekem ez nem probléma, másnak sem kellene, hogy az legyen. Én még külföldre is elutaztam egyedül, mert tele lett a hócipőm azzal, hogy másokat nem érdekli az, amit engem, úgyhogy elkezdtem egyedül programot szervezni. Egyébként meg valahogy mindig volt 1-2 ember, akivel el lehet csevegni, akár csak az eseményről/utazásról. Ha mész valahova, ami érdekel, ott már nem vagy egyedül, mert hasonló érdeklődésűek mennek ki, és akár ismerkedni is adódhat lehetőség.
2016. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!