Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most érdeklődnek, de korábban...

Most érdeklődnek, de korábban nem is álltak szóba velem. Taktika volt vagy változott valami?

Figyelt kérdés
Voltak olyan fiúk, akik visszautasítottak régebben vagy visszautasítóan viselkedtek, nem érdekeltem őket. Aztán amikor viszonoztam a "leszarom" magatartást, akkor ők is tettek rám. Majd idővel újra fel akarták venni velem a kapcsolatot valami miatt. Kérdés: Minek? Ha eddig nem kellettem, akkor most mi változott?

2016. júl. 26. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek az kell amit nem kaphat meg.
2016. júl. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Biztos vagy te ebben? Más megoldás nincs, ennyire egyszerű volna? Hogy mindenkinek az elérhetetlen kell?

Mert ha így van, akkor hogyan jöttek össze azok, akik már járnak?

2016. júl. 26. 01:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt. Tetszett egy srac, peobaltam kozeledni, de passziv volt. Kesobb meguntam, talaltam mast, en lettem passziv, es kereste a tarsasagom. Hol a logika?
2016. júl. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem értem én sem ezt.
2016. júl. 27. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!