Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány 6 évvel ezelőtt...

Ha egy lány 6 évvel ezelőtt (15 évesen) minden pénteken részeg volt meg kicsapongó életet élt, lehetséges, hogy ennyi idő után már változott ez?

Figyelt kérdés
A kinézete elég rendes,nem ezt gondolnám róla, ahogy látom. Régen tudom, hogy ilyen volt, most már rég nem beszéltem vele. Van ilyen, hogy valaki egyetemista korára már nem ilyen életvitelt él vagy ez rosszabbodik/marad ugyanígy? valakinek tapasztalat esetleg?
2016. ápr. 6. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Talán már felnőtt azóta. Kérdezd meg, beszélj vele.
2016. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
Nekem van saját tapasztalatom, 15-16 éves koromtól utca, pia, buli, suliból kirúgtak, estin folytattam, 22 évesen érettségiztem, 24 évesen felvettek az egyetemre. Akkor már se drog, se alkohol, bulizni szoktam kisebb társasággal, férjem is van, teljesen megváltoztam.
2016. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!