Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan hogy genetikailag a...

Van olyan hogy genetikailag a személyiségbe van valami taszitó és ezt megérzik?

Figyelt kérdés
Esküszöm nemtudom.. van normálisan kezem lábam, tudok beszélni, de soha az életbe nem sikerült úgy komolyabban emberi kapcsolatokat fenttartani, mert mintha mindenki megijedne tőlem.. lányok is sokszor kerültek, mintha nem is tudom valami pszichopata bünöző lennék akitől félni kell.. Menekülnek, nem vesznek komolyan az emberek. És mondom, nincs semmi olyan, teljesen normális a külsőm.. Létezik hogy genetikailag ez van a kisugárzásomba.. Kész, ez van ezt dobta a gép ?
2016. júl. 27. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen nincsen.
2016. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de foggalmam sincs mi... rendes normális ember vagyok, még is menekül mindenki tőlem
2016. júl. 27. 18:09
 3/10 A kérdező kommentje:
nem csak most, úgy kb egész életbe..
2016. júl. 27. 18:10
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy van. Pl. a szőrös fül. Meglehetősen taszító, és ha az apának szőrös volt a füle, akkor fiának is az lesz szinte teljesen biztosan.
2016. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy van ilyen, de lehetnek olyan "tanult" berögződéseid, amik másokat zavarhatnak, neked meg teljesen természetes, és nem is veszed észre.
2016. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet mégis furán nézel ki,vagy furán beszélsz ...ezt külsős embertől kellene megkérdezni,de lehetőleg nem szülőktől akiknek a saját gyerekük a legszebb.
2016. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet ilyen. Nekem is van olyan hogy egy ember személyiségre szimpatikus, nem is néz ki roszúl de valami miatt taszít. Persze ezért nem piszkálom, de hát biokémiai lények vagyunk így bármennyire elismerem és bármilyen szép, nem szívesen lennék vele párkapcsolatban.

Dobj egy képet ha ennyire zavar. Külső szemmel könnyebben meg lehet mondani a problémát.

2016. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van egy ilyen kisugárzása.

Én barátságos, laza vagyok, és komolyan is vesznek.

Mondtál nekik fura dolgokat, amit te normálisnak tartasz de talán ők nem?

A kisugárzásodon simán változtathatsz. Ha szép a mosolyod mosolyogj sokat, ez már dob az aurán.

2016. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valahogy én nem hiszek ebben utolsó. Ha valamiért nem szimpatikus nekem valaki, akkor felőlem mosolyoghat rám egyfolytában, úgy is kiérződik rajta ami nem zavar benne. Még akkor jobb, ha természetesen viselkedik, legalább becsülöm, hogy nem alakoskodik.
2016. júl. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ember aki mindenkinek tetszik és mindenkinek szimpatikus. De ha mosolyog ,meg jól adja el magát, akkor javíthat a tetszési indexén és mondjuk 10 -ből 8nak lesz szimpatikus.
2016. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!