Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátom mindig hívatlanul...

Barátom mindig hívatlanul csönget hozzám. Ez normális?

Figyelt kérdés

Van egy barátom aki mindig úgy jön hozzám hogy nem beszéltük meg előtte csak csönget. Pl dolgozom akkor vár egy-két órát míg végzek addig meg szóval tart. Vagy máskor csináltam az adóbevallást és el voltam foglalva erre csönget este 8kor és behívtam éjfélig itt volt. Mindig akkor megy el amikor Ő akar és itt iszik meg beszélget velem.


Ez a természetes? Vélemények?



2016. júl. 28. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Neki természetes úgy tűnik :D


legegyszerűbb az lenne ha közölnéd vele,hogy most ne haragudjon,de nincs időd. Mész vhová stb.

2016. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem normális, az unokatestvéremnek ugyanilyen haverjai vannak, állandóan követik őt, már-már kimerítik a zaklatás fogalmát. Mit ne mondjak, idegesítőek. De mégiscsak a te barátod, beszéld meg vele.
2016. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Nem, de mivel neki valamiért az, rá kell szoktatnod, hogy nem állíthat be hozzád bármikor és hívatlanul.

Mondjuk innentől megmondod neki, hogy legyen szíves, szóljon, mielőtt jön, mert vannak elfoglaltságaid, nem mindig tudsz vendéget fogadni. Persze ettől még szívesen látod, csak beszéljétek meg előtte. Ha nem veszi a lapot és legközelebb is szó nélkül beállít, akkor megmondanám neki, hogy bocs, ne haragudjon, de most nem alkalmas.

2016. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem normális. Soha sehova nem állítok be váratlanul, úgy hogy ne lett volna megbeszélve, vagy hogy ne szóltam volna előtte. Ez nekem alap, és ezt várom el másoktól is.
2016. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha akkor csönget amikor elfoglalt vagy,egyszerűen ne engedd be. Majd csak rászokik egyszer,hogy egyesztessen időpontot veled ha jönni akar.
2016. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülnék én, ha kissé ilyenek lennének a barátaim, csak szóljanak, hogy jönnek.


Hát ez a szintű keresés, már nem annyira normális, ha a barátod akkor mondd meg neki, hogy téged ez zavar, ha nem hülye- megérti.

2016. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!