Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ázsiai vagyok. Vannak olyan...

Ázsiai vagyok. Vannak olyan ázsiai emebrek, gyerekek aki megértenek engem?

Figyelt kérdés
Én 13 éves vagyok és vietnámi nemzetésigű vagyok, de M.o-n születtem és mivel a szüleim folyton folyvást csak dolgoztak ezért többnyire egy kedves magyar társaságban nőttem fel... Nagyon sok jó illetve nagyon sok rossz emberrel találkoztam... Sosem értettem mit jelent az a szó h rasszista egészen mostanáig. Itt a gyakori kérdésen nagyon sok olyat láttam, h utálják az ázsiai embereket, meg h adó csalással vádolják őket. én többnyire értem ezeket a dolgokat mert nagyon sokat olvastam meg utána néztem egy csomó dolognak a politikával kapcsolatban. Na most itt a gyakori kérdések kommentelői között vannak nagyon durván rasszista emberek akik azt mondják (szószerint idézem) " ferde szemű, undorodok a ferde szemüktől és a lapos pofájuktól" meg még sok minden más amit inkább elfelejtek mint emlékezzek rájuk.. Én csak egy egyszerű kérdést szeretnék feltenni...: Miért undorodnak tőlünk, miért bántanak minket és miért néznek le minket ennyire?? Miért van az h csak az egyik utca saroktól megyik a másikba és egyből szidnak, meg h takarodjak vissza onna ahonnan jöttem. Én nagyon szeretném megérteni, h miért utálnak minket ennyire....??? Miért nézlek le És miért állítanak be minket a "rossz embereknek" M.o.-n, akik csak visszaélnek a befogadással?? Csupán azért mert máshogyan nézünk ki, vagy miért?? Én tényleg nem szeretnék újabb rasszista kommentelőket és rosszindulatúakat. Én csak egyszerűen szeretném ha valaki elmagyarázná és megérthetném végre és nem lennék annyi kérdéssel tele...

2016. júl. 30. 01:43
1 2 3 4
 21/35 Viven kérdései ***** válasza:
Ja és magyar félig ukrán vagyok.
2016. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Viven kérdései.. Igen volt egy időszakom amikor nem foglalkoztam ilyenekkel, de nagyon sok mindent történt a családom a barátim és közöttem.. Na akkor annyira visszaestem és annyira fájt minden bántó szó, h nem bírtam ki h a könnyeim ne follyanak ezerrel.. Pedig én sosem voltam az a sírós fajta... Voltak dolgok amik fájtak de sosem sírtam.. De ebben az időszakban rengeteget sírtam;( de köszönök neketek mindent NEKTEK:)
2016. júl. 30. 21:18
 23/35 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon különleges "keverékű" (nemzetiségek) emberek vannak itt:) nagyon különlegesek vagytok:)
2016. júl. 30. 21:20
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

A félig arab vagyok. Nem állhatsz le mindenkinek elmagyarázni, hogy mi a helyzet. Megpróbáltam, képtelenség. Túl sokan vannak és hiába szorítom őket sarokba, csak mondják a buta szövegeiket. Nem érdemelnek sem időt, sem energiát. Másrészt, az élet nem ilyen egyszerű. Úgy is valamilyen formában az élettől visszakapják ezt. :)


Egyébként maradj ilyen kedves és aranyos, senki kedve miatt nem szabad megváltozni. Őrizd meg az egyéniséged. De te királyabb vagy, mint bárki más, hidd el.;) A könnyeket meg ha muszáj ki kell ereszteni, de sok folyó és tó van amiből ihatnak az egerek.:)

2016. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm a választ. Hihetetlen, mert miközben olvastam a válaszodat, egy kedves és nyugodt kisugárzást éreztem... Ahogy én ki tudtam következtetni itt minden válaszoló és köztük Te is (utolsó) biztosan lehengerlő emberek vagytok. Én ahogy olvasgattam a válszokat, csupán abból ahogy a mondataitokat megfogalmaztátok biztosra tudom h itt a legtöbb kommentelő nagyon empatikus ember lehet.... És köszönöm ezt a sok szép szót mert nem csupán a válaszotk miatt képes vagyok egy kicsit másképpen látni a világot. Köszönöm... Ti itt mind, kommentelők, maradjatok ilyen segítőkészek és aranyosak más emberekkel:)
2016. júl. 31. 00:46
 26/35 A kérdező kommentje:
És a rengeteg privátban és itt küldött jó kívánságokat is Nagyon köszönöm. Nem hiszem csak, köszöngetek itt, de higgyétek el szavakba nem tudom önteni felétek a hálámat:)
2016. júl. 31. 00:48
 27/35 bence.043 válasza:

Imádom az ázsiaiakat.Lenne mit tanulnunk tőlük.Te is egy értelmes okos lánynak tűnsz az írásod alapján. :) Ne hallgass a hülyékre! :P

15F

2016. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Utolsó válaszoló. Biztos hogy Te/Ti is értelmes, kedves és okos emberek vagytok!
2016. aug. 8. 18:53
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a gúnyolódók mindenkibe belekötnek, aki más, aki csak egy kicsit is elüt az átlagtól. Nekem vörös hajú fiúként tönkretették a gyerekkoromat, azt a szenvedést, amit ki kellett állnom középiskoláig leírni nem lehet. Nagyon gonoszak és kegyetlenek voltak, főleg a másik osztályokból valók. Akik megismertek leálltak a gúnyolódással és megszerettek, de aki először látott az olyan szavakat vágott a fejemhez, hogy lelkileg szinte megsemmisültem. Annyit elértek, hogy nullásgéppel szinte kopaszra levágom a hajam és baseballsapkában járok mindenhová, így átlagembernek érzem magam, a kis "varázssapkám" megvéd. Sajnos ez van, aki más azz bántják.
2016. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó felhasználó! Szerintem azok akik vörös hajjal jönnek világra azok az emberek nagyon különlegesek. Szerintem ezen nem lett volna semmi gúnyolódni való. Nagyon sok embert látok az utcán akiknek vörösre van festve a haja.... Becsüld meg a vörös hajad mert nem mindenkinek adatik meg, ez a hajszín nagyon különleges és úgymond ritka is hogy valakinek természetes vörös színű a haja:) egyszerűen csak sok olyan embert csúfolhatott akik irigyek vagy féltékenyek voltak rád... Szerintem tök szép ha valakinek vörös haja van!!!:D
2016. aug. 9. 10:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!