Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is gyűlöli a kapitalizmust?

Más is gyűlöli a kapitalizmust?

Figyelt kérdés
Szerintem nem normális, hogy az emberek csak akkor élhetnek normális életet, hogyha a szakterületükön a legjobbak közé tartoznak. "Légy te a legjobb". Brrr. Rosszul vagyok tőle. Ha a képességeid átlagosak, vagy átlagon aluliak, akkor kezdhetsz aggódni, szenvedni és azon gondolkozni, hogy ne halj éhen, hogyan legyen munkád. Ha nem vagy extramotivált, esetleg kicsit elfáradtál, elkönyvelnek téged egy utolsó senkiházi lusta embernek. Hát én nem kérek ebből, köszönöm. Ráadásul pont egy olyan pályát választottam, ahol ez a mentalitás hatványozottan érvényes (informatika). Van egy olyan érzésem, hogyha kimennék külföldre, egy háború sújtotta országba és önkéntesként embereken segítenék, sokkal jobban kiteljesednék és boldogabb lennék, mintha egész nap egy számítógép előtt görnyedve keresném meg a közép és felső vezetők következő AMG Mercijére a pénzt majd ezt követően hazamennék a 10 éves használt autómmal a másfél szobás albérletembe, aminek a lakbére a fizetésem jelentős részét teszi ki. És ez még csak így is álom lenne, mert még távol állok a diplomától és így is minden félévben vért kell h*****nom, hogy tudjam teljesíteni a követelményeket.

2016. júl. 30. 16:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, de kitartok a tanulmányaim mellett, utána meg csinálok úgyis, amit akarok. Mindenképp vállalkozni szeretnék.
2016. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"A kapitalizmus a legigazságosabb rendszer". Pff na ne nevettess mesélj még.... hetes
2017. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy programozó ne filozofáljon a gazdaságról mert nem értesz hozzá:)
2017. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!