Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyik barátnőm nagyon...

Az egyik barátnőm nagyon gyűlöli az embereket. Mit tehetnék érte? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy a barátnőm gyűlöli magát. Nem tetszik neki az alakja és ha csak tükörbe néz, elkapja a hányinger. Gyűlöl nagyobb társaságokban lenni és mindig elrejtőzik. Amikor a neten beszélgetek vele, mindig nekem mondja hogy mennyire meg szeretne halni, és mennyire utál mindenkit, az egész emberiséget. Nekem pedig mindig elmegy a kedvem mindentől, amikor ezt hallom, mennyire kétségbeesett.Gyűlöli az életét . Nem nőtt fel jó körülmények között, a szüei elváltak, pénzi nehézségek... Hogyan segíthetnék rajta? Esetleg segítsek neki lefogyni? Csak ebben meg az a baj, hogy neki ilyen alkata van már kiskorától kezdve és nem hiszem, hogy a rendszeres sportolás visszahozná az életkedvét. Kérlek, segítsetek! 13/L

2013. okt. 17. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te nem tudsz neki segíteni, sajnos.

Mindenki csak önmagát tudja elfogadni, vagy megváltoztatni.

Gyűlöl mindenkit, mert sajátmagát gyűlöli.

Önfejlesztő könyveket (vagy ilyen honlapokat, Facebook csoportokat) javasolhatsz neki, amelyek bemutatják a pozitív gondolkodás gyakorlati alkalmazását.


Ahhoz hogy a világhoz való viszonya megváltozzon, szeretnie kell önmagát.

Mindenki csak annyi szeretetet tud adni másoknak amennnyit önmagának is ad, ez nem tudom mennyire igaz, most olvastam valahol.

2013. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg kérd meg arrra, hogy hallgassa meg ezt a tíz részes sorozatot, amelynek az első részét linkelem is:

http://www.youtube.com/watch?v=LgqMZYYCzS4


Második voltam.

2013. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még fiatalok vagytok, de később, ha lesz egy szerető párja, az majd ad neki kedvet az élethez. Ha nekem sincs senkim, akkor én is utálom az életemet, mert semmi sincsen, ami motiválna hozzá. De ezzel mindenki így van.
2013. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudasd vele sokszor, hogy nagyon szép:) A rendszeres sportolás amúgy visszahozza az életkedvet, pszichológusok megállapították, hogy aki sokat sportol biztos nem lesz depressziós/ biztos lesz életkedve. A sportolás segít, de komolyan, még akkor is ha semmit nem változtat az alakján ;) A fő az, hogy mindig állj mellé, amikor olyanokat ír neked hogy meg akar halni, mutasd meg neki az élet szép oldalát, és írd meg neki, hogy neked ő sokat jelent és nem szeretnéd, hogy meghaljon. Esetleg ha neked van pénzed, menjetek és vegyetek ruhát ami jól áll neki. Amúgy ő hány éves? Mert ha 13 akkor nem kell félnie, amikor kicsit idősebb lesz nagy változáson megy majd keresztül. Lehet, hogy teljesen máshogy fog kinézni. Nekem is van egy osztálytársam aki régebben nagyon izé szóval na. Csúnya volt. Most persze még mindig nem tündérleány, de sokkal szebb mint volt. És ha nem olyan szemmel nézem, ahogy régen (már nagyon megszoktam a régi kinézetét, tehát én nem vettem észre annyira, hogy változott) akkor rettenetesen szembetűnő min esett át. Szóval mindkettőtöknek fel a fejjel!:)
2013. okt. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A FOGYÁS LEGJOBB MÓDJAI: mindennap 1evőkanál extra szűz

oliva nyersen nyakaljon le. mindig: két gerezd zúzott fokhagymát és két csipet kakukkfüvet keverj össze egy kanál mézzel majd 1 óráig hagyd állni és ezt evés elött egy kanálnyival magában nyeljen le.(a kakukkfű az éhséget serkenti,de nagyon méregtelenít). mindig limonádét igyon cukormentesen. Zöld tea nagyon jól fogyaszt főzzön,de vegyen Nestee-t is.Reggelire csak két műzlit egyen vagy fahéjas csigáttízórait nasit ne egyen. Vacsi kevés legyen.Minden este egy kiskanál fahéjat vegyen be csak így magába.

KERÜLJE:zsíros ételeket,tejfölt tejfölös ételeket,habart leveseket,főzelékeket,majonézt,mustárt,tésztát,margarint,vajat,péksütiket(kivétel fahéjas csiga),sütiket,cukrot,cukros ételeket,édességeket, csips egyéb nasi.

A csoki csökkenti a koleszterint,de csak mértékkel kell enni. Tejcsoki naponta 6 kocka, legjobb az étcsoki.(hamis téveszme h a csoki árt,csak a Sok sok csoki árt)

KÜLD EL MÁSOKNAK IS AKIK FOGYNI SZERETNÉNEK ezek a módszerek tényleg használnak.Még azoknál is remekül bevált akiknek a genetikai adottságuk miatt súlyosak v túlsúlyosak. Remek barátnő vagy h mindig meghallgatod a barátnőd problémáit és segítesz neki. :D

2013. nov. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!