Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítélnek a származásom...

Elítélnek a származásom miatt. El fognak valaha fogadni az emberek?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)


Tudom, hogy valakinek a kisebb gondja is nagyobb ennél, de emgem zavar és rosszul esik. Ráadásul most fogom kezdeni a középiskolát is és hogy őszinte legyek, kicsit parázok.

Szóval egy 15 éves fiú vagyok és apa részéről kínai. Persze sok olyan emberrel találkoztam, akik nem alpári módon közelítettek hozzám, de a legtöbben csak lenézőek voltak velem és folyton beszólogattak valamit, legfőképpen az osztálytársaim. Félek, hogy a leendő osztálytársaim is ilyenek lesznek. Tudom, hogy nem szerethet mindenki, csak az a legitritálóbb, hogy már csak a származásom miatt sem akar hozzám közelíteni senki, vagy márcsak azért is bunkóak velem.


2016. júl. 30. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolában még megvan ez a csúfolós dolog, esetedben a származásod miatt. De középiskolában azért ez már nem így működik, nem ezt tapasztaltam, tehát szerintem nyugodtan léphetsz be az sulikezdésre emiatt.
2016. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben már valamivel normálisabb emberekkel fogsz összekerülni, akik nem csúfolnak (ha nem a származásodért hát testalkatért/szemüvegért/jó jegyekért...). Talán lesz, aki így akar majd poénkodni, de ha nem ugrasz rá, hamar lecseng nála a dolog. Osztálytársamnak pl csak barnább a bőre és kb két hétig (sokadik év közepén) "poén" volt négeres képeket mutatni neki néhány fiú részéről. A végére már fárasztotta a dolog, nem törődött vele és azóta sem téma.

De ez még szintén általános iskolás korunkban volt.

Magyarán: szerintem sem kell tartanod a gimitől :)

2016. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell aggódnod emiatt, bár tudom mindenki ezt mondja... én is most kezdem a középsulit, és ugyan úgy rág az ideg miatta. Szerintem mindenkit, mert mindenkinek van valami magán amitől tart, én pl nagyon összeszedetlen vagyok, és melankólikus, és attól félek, hogy senki se szól majd hozzám, és furcsának tartanak.
2016. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Középiskolában ezt már senki se nézi. Olyat is láttam ott h pl van aki "cigányozik", de ahoz képest ugyanúgy elvan velük. 1-őben legfeljebb lesz pár bunkó selejt, de azokat úgyis kibuktatják, ne aggódj. Am egyszer meglöktem egy szintén félig kínai srácot, és elkezdem neki, hogy "gomenászáj" (sajnálom vagy bocsánat japánul) és egy kicsit meghajoltam xDDD Ciki volt de megmagyaráztam és röhögött rajt.
2016. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen volt az első napod? Amúgy nekem különösen szimpatikusak az ázsiai származású emberek, nem tudom miért de olyan kedvesnek és okosnak tűnnek :)
2016. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!