Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20 fölötti lányok nektek...

20 fölötti lányok nektek mikor volt meg az elsō telotok mū körmötök és mikor sminkeltétek magatokat elöszōr?

Figyelt kérdés
Napjainkban azt kellet hogy észre vegyem hogy a lányok egyre elöbb kapnak telot méghozzá nagyot, 8 évesen szeretnek sminkellni 12 évesen meg már a napjuk kezdése az hogy alapóza az arcát sminkell mikor egy ránc nincs rajta. Természetesen nagyon sok kivétel van csak észre vetem hogy egyre több ilyen van amit fönt leírtam. Tudom sok bunko válassz lesz hogy nemtudok írni meg hogy elöbb azt tanuljam meg az hogy nem is igaz de bízok benne hogy más is észre vete rajtam kívül és sok értelmes válassz lesz
2016. júl. 31. 23:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Telefonom 7.-es koromban lett először. Még ma is megvan a kis felnyithatós Motorolám :D A sminkelést most 24 évesen kezdtem el, de csakis azért, mert annyira gyerekképű vagyok, hogy rendszeresen kiskorúnak néznek. Műkörmöm még nem volt, de egyelőre nem is tervezem :)
2016. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Na ti lányok ti még egy pár szempont ból normálisabb kórban nötetek fel
2016. aug. 2. 00:57
 13/17 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy látom, hogy nagyon be akartad bizonyítani, hogy mi normális és mi nem.
2016. aug. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Előbb volt kocsim és lakásom... A telefonra hat évet kellett várni, hogy elérjék a póznák falut. Másik kettőről meg talán ha az útszéliek tudták, hogy olyan is van.
2016. aug. 2. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Első telefonom egy legalapabb kis még csak nem is színes kijelzős olcsó kis készülék volt, 3 évig nyúztam, 12 éves voltam. Ma persze, hogy okostelefonja lesz a gyereknek, mert ha már vesznek, akkor az árért szeretnének több funkciót kapni. És akkortájt már jól jött, mert haza tudtam szólni a szüleimnek, ha késtem. És amúgy a fiúk is ugyanakkor kapnak telefont...


16 évesen volt műkörmöm, hogy segítsem leszokni a körömrágásról. Most pár hónapja megint van, mert elkezdett lemezesen törni a körmöm, és így tudtam újranöveszteni. Legközelebbi időpontnál már leszedetem, és csak géllakkot tetetek rá fel, hogy kicsit erősebb legyen. Sosem volt csicsás hegyes műkörmöm. Szóval nem kéne azért fikázni vkit, mert műkörme van, mert fogalmad sincs, miért teszi fel.


A sminkeléssel kapcsolatban is el vagy tévelyedve. Talán nem kéne úgy fikázni semmit, hogy azt sem tudod, mire való. A ráncokra a ránckrém való, nem a smink. Látsz egy kisminkelt lányt (most natúr sminkről beszélek, nem s pandamaci szemről meg nappalra bulisminkről bohócpirosítóval)... nem tudod, miért teszi fel. Nekem egészen kicsi korom óta egyenetlen a bőrszínem, a szemem alatti karikák genetikailag bazi sötétek, és ki is pirosodik a bőröm, meg néha pattanásom is van. Már 12-13 éves koromban is, ha nem tettem fel korrektort a szemem alá meg néhány helyre az arcomra, akkor azt kaptam meg mindenkitől, hogy úgy nézek ki, mintha beteg lennék meg hogy tuti hajnali 2ig fenn voltam... vagy azt, hogy ronda vagyok. És nekem még nem is volt olyan durva. Van, akinek le kell alapoznia ahhoz az arcát a pattanásai miatt, hogy ne azt mondják rá nap mint nap, hogy nem mosdik meg igénytelen (mert ugye a srácok szeretik azt mondani, hogy jaj, fujj, a smink, meg a természetes lányokat szeretik... kiv. hogy csak akkor, ha a lány természetesen néz ki úgy, mint egy sminkeletlen modell... ill. 18 év fölött már megérnek annyira, hogy lássák, tökéletes arca egy csajnak sem lesz smink nélkül, de ugye a lányok tiniéveikben a legbizonytalanabbak a saját szépségükben). Én mondjuk komolyabban csak 19 éves korom óta sminkelem magam, addig korrektor meg színezett Labello volt. De nem értem, az miért lenne gáz, ha egy 12-13 éves lány eltünteti a bőrhibáit egy kis korrektorral, alapozóval durvább esetben, a nemlétező szemöldökét átszínezi egy kis színben passzoló szemöldökceruzával, tesz egy kis szempillaspirált és szájfényt. Mondjuk a partismink nyilván nem illik suliba, de azzal sem az a probléma, hogy smink, hanem az, hogy milyen.

Attól, hogy korán sminkeltem, nem lettem felszínes k...a, és a bőröm sem öregedett jobban... sőt, ugyanúgy, ahogy a kevésbé sminkelős tiniéveimben, ma is 3-4 évvel fiatalabbnak néznek. 27 éves vagyok, max. a szememnél van pici petyhüdtség, de kb. csak számomra látható, és ez amúgy is a korral jár. 30 év fölött, hogy ki mennyire ráncos, az már genetika (persze, a sok smink is okozhatja, de az is akkor, ha nem mossák le rendesen meg társul bulizással, piálással, cigizéssel, de az sem egyenesen arányos a sminkkel, ugye).

2016. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A napi egy órás sminkelés meg... tapasztalatlanabbak inkább csinálják addig, mert az eldolgozatlan, pacsmagos korrektornál, alapozónál, szétkent szempillaspirálnál rondább dolog kevés van. Én egy egész arcos (alapozó, korrektor, pirosító, ajkamra valami, szempillaspirál, tus) sminket max. 10 perc alatt megcsinálok, mert van benne gyakorlatom. Az egy óra egy 13-14 éves lány esetében nem, azzal megy el, hogy 600 cuccot magára ken, hanem hogy hogy legyen szépen eldolgozva.
2016. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Műkörmöm nem volt, telefonom pedig 15 évesen lett(nem a legmodernebb....). Sminkelni magam pedig 14 é.s fél évesen kezdtem: szemceruza a szemem külső felére, nude szemhéjpor, szempillaspirál és ciklámenszínű rúzs. Most is így sminkelek.


21/nő

2018. márc. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!