Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha tehetnétek, mit változtatná...

Ha tehetnétek, mit változtatnátok a múltatokon és miért pont azt?

Figyelt kérdés

Én egyetlen egy dolgot: nagybátyám halálát. Agyvérzést kapott, nem lehetett volna megakadályozni. De előtte már régebb óta beszéltük, hogy át fogunk menni hozzá ( mozgáskorlátozott volt, egyedül élt egy lepukkant házban ), többször csúsztattuk, de végül úgy alakult, hogy azon a héten szombaton át tudunk menni.

Csütörtökön találták meg a lépcsőn összeesve, miután a szomszédja nem érte el és átment hozzá.

Ha egy héttel korábban megyünk, még találkozhattunk és beszélhettünk volna. Persze a munka mindig közbeszólt, én meg ( mivel egyáltalán nem gondoltam arra, hogy ilyen történhet ) mondtam a főnöknek, hogy bent maradok megint, "majd jövő héten átmegyek nagybátyámhoz"...


Ti min változtatnátok?


2016. aug. 1. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Talán a születésemet.
2016. aug. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy megváltoztatnám e, de nagyon kíváncsi vagyok az alternatív jövőre hogy mi lett volna ha és utána lehet a mostanit választanám. Szóval volt egy nagy szerelmem 3 évig, sose mondtam el neki, sose nyitottam felé igazán mert féltem..és kíváncsi vagyok hogy össze jöhettünk volna e és ha igen akkor milyen lenne vele...De ha nem tudnék visszatérni a mostani jelentbe akkor nem lépném meg mert azóta 2 éve van barátom akit szintén szeretek és rengeteget köszönhetek neki. De hát ugye az első nagy szerelmet nem felejti el sose az ember és ott van az a mi lett volna ha:)
2016. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám abba a sportot 13 évesen, és nem kezdenék el számítógépezni. Teljesen elszigetelt az emberektől, most 19 évesen ott tartok hogy se barátok/barátnő/hobbi/bármilyen motiváció az életre. Én mondjuk jól érzem magam így, de szívesen kipróbálnám hogy mi lett volna, ha.
2016. aug. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 MZ.per.X ***** válasza:

Igazából sok mindent, sokkal tudatosabban csinálnék mindent.


Sportolnék, nem híztam volna el, és sokkal korábban csinálnék nyelvvizsgát, jogsit, meg képezném magam 3D modellezésre, látványtervezésre és akkor 20 évesen már melózhattam volna.

2016. aug. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
tanultam volna!! sokkal de sokkal többet, a haverozás helyett. Ha kb 17éves koromra visszamehetnék (most 28 vagyok) nagyon nagyon sokmindent másképp csinálnék. Nem vagyok elégedett azzal, ahogyan az életben most állok, semmilyen területen kb, munka, család, párkapcsolat, ház, stb.. és ezt valahol ott 17éves korom körül kezdtem elbaszni. De legalábbis ha akkor sokmindent másképp csináltam volna, valószínű bizonyos dolgok jobban alakulnak az életemben
2016. aug. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Kihagynám a megszületésemet.


Gyerekként a szüleim rabszolgája voltam.

Rászoktam a cigire, a piára, - jó, hogy később sikerült abbahagynom is ezeket.

A nőknél nem voltam soha sikeres: mindegyikkel addig jutottam el - 30 éves koromig, - hogy "barátnak jó vagy, de többről szó nem lehet".

Aztán akit találtam, az meg megpróbált kisajátítani magának.

Mindenről lekéstem, ami kedvezően érhetett volna az életben, - erről a törvények folyamatos átírkálásával gondoskodott a mindenkori állam.

Lényegében semmire nem vittem az életben, csak "elsuhant mellettem" az eddigi életem - és az a napi programom, hogy várom a következő napot, hogy az is elteljen, aztán majd csak bekopogtat értem is végre a halál.


Rossz korba születtem.

Ha 20-25 évvel előbb születtem volna, akár sikeres ember is lehettem volna, de amit ma "életnek" hívnak körülöttem az emberek, azt nem veszi be a gyomrom.

Az "élet" minden zugába befurakodó, elkísérő, szélhámosság, - a reklámok, - a most aktív emberek "nem jön el a holnap" mentalitása, - az esztelen, érdemi tét nélküli rohanás, a puszta létért való küzdelem, ami manapság a gátlástalan, emberek személyes nyomorára települt "pénzcsinálásra" épül, az eszement "karrierépítés", ahol a szülőszobán anyjából kibújt gyerek a köldökzsínór elvágásának pillanatában már egy újabb adószám, és a gyerek félig eszméletlen anyja már intézi a gyerek iskoláit, - mert ő azt álmodta meg, hogy a ő kisfia jogász lesz, ha törik, ha szakad. - A gyereknek sincs ideje gyerekként leélni a gyerekkorát ebben az esztelenül rohanó világban.

Az erőltetett "korcsosulás": Egyszerűen nem vesznek sehol emberszámba, ha nincs interneted, email címed, bankkártyád, rádiótelefonod, és nem makogsz bármilyen nyelven, csak ne az anyanyelved legyen.

- Budapest belvárosában nem hallasz magyar szót, - mindenki valami korcs nyelven makog.

Az érvényesül manapság, aki szélhámos, nagyüzemben tud észrevétlenül lopni, és/vagy hülyének nézni emberek tömegeit.


Ez nem az én világom!

2016. aug. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én semmit...


Minden fájdalmam, örömöm...minden ami történt az tett azzá aki ma vagyok...

talán a lustaságomon lenne mit változtatnom, de azért így sem állok olyan rosszul...


23F

2016. aug. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy érzek mint a 7-es válaszoló. A multam tett azá, aki ma vagyok.


22/N

2016. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is egy halálesettel kapcsolatos dolgot változtatnék meg, ha lehetne, valamint a 2002-es, 2003-as, és a 2005-ös éveimet tenném jobbá.
2016. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!