Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jokor voltunk...

Szerintetek jokor voltunk egyutt? Sajnos legkozelebb csak holnap tudnank megint egyutt lenni de lehet hogy mar keso lesz. A hom nem emelkedik viszont. De miert? Lehet hogy nem volt meg az ovu?

Figyelt kérdés
[link]
2016. júl. 8. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem volt még ovu, hogy is lett volna, tök lapos a görbéd. Az ovu tesztet ugye akkor veszed pozinak, ha erősebb a tesztcsík a kontrollnál? :) Az előző ciklusod tényleg 17 napos volt??
2016. júl. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen sajnos tenyleg 17 napos volt. Petefeszek cisztaval kuzdottem. Aztan nehezen vegre eldurrant. Az ovu teszt nagyon ker csikos volt. Joval erosebb volt mint a controll csik. Az biztos hogy pozitiv volt. Csak a hom. Lehet higy a ciszta miatt nem is lesz ovum egyenlore? Vagy nem tudom mit gondoljak....
2016. júl. 8. 08:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Jajj. Most nezem rosszul lerdeztem. Azt akartam kerdezni hogy lehet hogy nem is LESZ ovum?
2016. júl. 8. 08:03
 4/5 anonim ***** válasza:
De, lehet, hogy lesz, hiszen próbálkozott a szervezeted, ez kiderült az ovutesztből. Majd nekifut mégegyszer. :) Egyébként ezért nem szeretem az ovutesztet, mert nem bizonyítja az ovuláció meglétét, csak a próbálkozást. Ezért jó, hogy vezetsz görbét! De nem is kell napra pontosan belőni a repedés idejét, ezért is tartom értelmetlennek a tesztelést. Elég, ha 2-3 naponta együtt vagytok, tökmindegy, mikor reped.
2016. júl. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat. Sajnos mar nagyon reg nem jon ossze a baba. Igy mar mindent figyelek. De ez a teszt. Most ma megint elkezdett erosodni. Nem ertem. Na mindegy. Lesz ami lesz.
2016. júl. 8. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!