Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek ha a következő...

Mit tennétek ha a következő történe?

Figyelt kérdés

A szituáció a következő: A minap gondolkodtam rajta mi lenne ha lenne hatalmam,erőm és eszembe jutot egy olyan helyzet hogy ha választhatnátok valamilyen erőt akkor mit választanátok, és utána mit csinánátok vele(?)

Én például azon gondokkodtam hogy időmegálítás vagy csak emberek irányitása. Persze tennék hó dolgokat is de valamiért elsőnek a bankrablás jutot eszembe



2016. aug. 2. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Először helyesírási leckéket vennék valamelyik jegyzett nyelvtanártól, aztán elmennék egy pszichológiai szakrendelésre, hogy rendet rakjon ott, legbelül.
2016. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Én az "instant befosatást" választanám mint erő, s random módon befosatnám az embereket az utcán, kocsmában, szórakozóhelyeken :D
2016. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Levetkőztetnék mindennőt az utcán, a szépeket megpakolnám helybe
2016. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 Nyugi csak elgondolkodtam és igen nem tudok helyesen írni

#2 Ezen jót nevetem

2016. aug. 2. 19:20
 5/8 anonim ***** válasza:
A világ összes nyelvén folyékonyan tudjak beszélni,és írni.
2016. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 Elég hasznos, és nem kivitelezhetetlen csak sokat kéne tanulj
2016. aug. 2. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Hmmm. Legyek képes embereket irányítani, testileg és mentálisan is sérthetetlen legyek esetleg ha elpusztítanak, csak simán támadjak fel, mint pl. Jason. Ennyi elég is lenne. Bankot rabolnék, minden állatkínzót összevernék, mindenkit aki életembe rosszat tett nekem, akár egyszer is jól szétverném, megsemmisíteném. Egy csomó nőt felcsinálnék meg ilyenek :D
2016. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én időutaznék,visszamennék 8 évvel ezelőttre és MINDENT másképp csinálnék.
2016. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!