Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megéri a mai világban normális...

Megéri a mai világban normálisnak, lelkiismeretesnek lenni?

Figyelt kérdés
Nekem már nagyon elegem van. Mindig én szívok, pedig soha nem csinálok semmi rosszat. Aki meg hülye meg sza*ik Mindenre az boldogan éli az életét. Én Mindenre rágörcsölök meg mindenkinek meg akarok felelni és mégis mindig engem hasznalnak ki és vesznek semmibe aki pedig bunkó meg lenéző annak nyalják a se*ét.
2016. aug. 2. 22:18
 1/9 eznemlényeges ***** válasza:
66%
Nem éri meg.
2016. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rendszeresen felteszik ezt a kérdést...


Vegyük szét a dolgokat: rossznak lenni nem kifizetődő. De a lelkiismeretesség magában nem jelent életrevalóságot.

2016. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

nem éri meg, csak magad miatt vagy ilyen, és pont emiatt baromi nehéz változtatni ezen pedig minden okod meg van rá


inkább legyen az ember kevésbé lelkiismeretes, mint túlzottan ezt már én is sokszor tapasztaltam

2016. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki áldozattípus, annak akkor sem fogják nyalni a seggét, ha elkezd hirtelen bunkózni.
2016. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Normálisnak, lelkiismeretesnek lenni megéri, viszont rágörcsölni a dolgokra, illetve megfelelési kényszeresnek lenni nem éri meg. (Az első kettő és az utóbbi kettő nagyon különböző dolgok.)
2016. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem a világ miatt éri meg, magad miatt.

Azért mindenkinek megfelelni ne akarj, elég a saját morális elveidnek megfelelni. Az is kutya nehéz lesz. Ha egyenes gerinccel jársz nap mint nap, már sokat tettél másokért is a Földön (mert példát mutatsz vele).

A többi ember meg csinálja azt, amit jónak lát.

2016. aug. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez áldozat típusnak lenni, hogy szenvedj. Nem éri meg. Én is rájöttem már erre, hogy a s.eggh.ülye embereknek áll a világ, aki paraszt, nem törődöm, trehány és társai.
2016. aug. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

NEM

Mai világban gonosz embereknek van boldog élete.

2016. aug. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mai világban gonosz embereknek van boldog élete."


Már ha el tudják nyomni a saját lelkiismeretüket, vagy nincs is nekik.

2016. aug. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!