Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » S. O. S találkozott már...

S. O. S találkozott már valaki ezzel a külföldi álláshirdetéssel, melyben a következők vannak?

Figyelt kérdés

A vállalat Észak Írországba található:

"Béla Juhos" info.work@mail.com (akitől a választ kaptam a hirdetésre)


Hilton M. Products Ltd

Unit 21a

Kilroot Park

CARRICKFERGUS

BT38 7PR (MAP)

County Antrim


Fő profilja hús , marha sertés hal feldolgozás és szállítás!


El kellene küldeni az adataimat, meg elutalni 80 eurót, a cég bankszámlájára, ami majd a repülőjegyre kell, de ez csak letét, ugyanis érkezéskor visszafizetik a pénzt. Júl 31. ig kellene utalni, de utazás csak aug 12.-én lesz illetve 10.-én egy szerződéskötés angol nyelven, de segítenek kitölteni. Azért írok ide, hátha netán van valakinek ilyen, vagy ehhez hasonló tapasztalata. Én vagyok bizalmatlan, vagy ennek ez a módja ? Ti mit tennétek ? Értelmes emberek véleményét várom, köszönöm.



2012. júl. 26. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha engem kérdezel, óriási kamu.

Gmail-es cím, magyar közvetítő (ráadásul nem cég,hanem magánszemély...)

Én a helyedben egy fillért nem utalnék, de te tudod.


Azt mondjuk sose értettem, hogy ha valaki külföldi munkát keres, miért magyar nyelvű hirdetéseket olvasgat...

2012. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az angol nem az erősségegem, csak próbálkozom... :S Azért köszi a hsz.-t
2012. júl. 26. 18:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha az angol nem az erősséged, akkor ne menj Észak-Írországba, a saját érdekedben.
2012. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A hirdető szerint magyar csapattal lenne kiutazás és ott betanított munkára alkalmaznának minket. A betanítás is magyar nyelven lenne... De többek szerint ez az előre fizetős dolog nem igazán jó ötlet.
2012. júl. 26. 19:37
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, és gondolom a hirdető lenne veled akkor is, amikor lakásbérleti szerződést kötsz, amikor kenyeret veszel a boltban, vagy amikor egyszerűen meg kell kérdezned, merre van X utca.


Vagy majd fizetsz tolmácsot napi szinten?

Ne legyél naiv.Ha úgy mész ki, hogy nincs erős nyelvtudásod, ott vernek majd át, ahol érnek.

2012. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"elutalni 80 eurót, a cég bankszámlájára, ami majd a repülőjegyre kell, de ez csak letét, ugyanis érkezéskor visszafizetik a pénzt."


Azon elgondolkodtál, hogy mire kell nekik a kiérkezésedig a 80EUR? Ennek sok értelmét én nem látom, remélem te igen.

2012. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ne így állj hozzá! akarsz dolgozni, vagy nem? kell a meló, vagy nem?

akkor kérj kölcsön, utald el szépen a pénzt, és várj, hogy értesítsenek!

Sok sikert!

2012. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
19:53 szállást biztosítanak és mint mondtam, csoportosan történne a kiutazás. És azért annyira tudok angolul, hogy tájékozódjak, vagy hogy bemenjek egy boltba vásárolni, stb...
2012. júl. 27. 14:45
 9/12 A kérdező kommentje:

tegnap 20:40


A 80 euró azért kell, hogy ha netán visszamondanád az utazást, illetve nem mennél el foglalás után, akkor a cég ne bukja el azt az összeget.

2012. júl. 27. 14:46
 10/12 Borbély válasza:

geraldinemaguire@fanevalley.co.uk

ez a levelezési cime a cégnek itt rálehet kérdezni az állás valodiságára aki tud angolull én sajnos nem

2012. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!