Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira elitélendő?!

Annyira elitélendő?!

Figyelt kérdés

Hogy puloverekbe szeretnék járni nyáron is ha megyek valahova???

csak simán rosszul ál nekem a polló, meg az atléta...

otthon meg azt mondták hogy nem megyek akkor sehova ha nem vagyok hajlando le venni a pulóvert...


2016. aug. 3. 16:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem elítélendő, de tuti van valami baj az agyaddal ha 30 fok melegben pulcsiban mászkálnál.

Ok az atléta nem áll jól, hiszen sok embernek nem áll jól, de valamilyen póló csak jó? V nyakú, vagy kerek nyakú. galléros vagy gallér nélküli. Annyiféle van, kizárt, hogy valamelyik nem áll jól.

2016. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Biztosan van, ami jól áll. Másrészt pulcsiban ilyen melegben csak magadnak ártasz, mert rosszul leszel, stb...

A helyesírásod ítélendőbb.

2016. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen ismerőseim, mind kisebbségi komplexusos volt. Inkább megfőtt pulóverben mint hogy leöltözzön...

Van ezerféle szabású, anyagú póló vegyél párat. Vagy akár hosszú ujjú inget ha nagyon takargatni akarod magad. Van napallergiás ismerősöm is, csinos lenge hosszú ruhákat hord, a vállára kendőt terít vagy könnyű anyagból készült blúzt visel, de nem hord nyáron pulcsit. Ha téliruhában mászkálsz a nyár közepén ne lepődj meg, ha defektesnek néznek.

2016. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Annyi minden mást lehet még hordani pólón és atlétán kívül. Hogy bírod a 33 fokos párás meleget pulóverben? Én meghalnék benne. Nem beszélve az izzadásról.
2016. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem ítélnélek el, de furcsán néznék rád az biztos...Nem vagy normális ha a kinézeted ennyivel fontosabb a jó közérzetnél és az egészségednél. Mert simán lehet hogy a nagy melegtől rosszul leszel. Inkább fejben kéne helyre tenni téged, hogy elfogadd a tested és nem pulcsiban takargatni és menekülni a problémák elől.
2016. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Rohadtul nem egészséges, az hogy folyton izzadsz, gombás fertőzésekhez, bőrirritációhoz, kimaródáshoz is vezethet.
2016. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

elnézést a helyesírásomért...csak ideges voltam amiért nem mehettem ki...azt tudom hogy a nagy melegtől elgyengülhet valami ott fent az agyban és lehetnek komolyab problémáim is, de nekem nem tetszenek a pollók...

ezért inkább ülök otthon egész nyáron ahogy eddig is tettem minthogy le mennyek pollóban és mutogassam az alkarom...öhh és hogy birnám a meleget? simán nem szórakozni járok ki hanem le ülni az árnyékba hideg energia italt inni, zenéthalgatni és szórakozni

2016. aug. 3. 16:37
 8/14 A kérdező kommentje:
OMG gondolkozni* nem szórakozni nem tom mi van ma velem
2016. aug. 3. 16:38
 9/14 A kérdező kommentje:
nem szórakozni, nem tudom mi van ma velem*
2016. aug. 3. 16:38
 10/14 A kérdező kommentje:
6-os...de hogy izzadnék? nem futni megyek le hanem üldögélni és ha tényleg annyira meleg lenne akkor meg hazahúznák
2016. aug. 3. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!