Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért én vagyok a rossz?

Miért én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Sokáig türtem..van egy munkatársam,akivel tök jóban voltunk együtt mentünk mindenhova..

Viszont a telefonfüggősége az kinyírt mindent.. Abszolüt nem figyelt. 3 szavas mondatot nem tudott volna vissza ismétleni..


Megelégeltem! 3 honapja nem beszélünk és még én vagyok az,higy jaj ne csináljam..mit?!

Én menjek oda bocsánatotkérni,hogy bocs,hogy nyomkodtad!! A telefonodat,amikor neked pofáztam? 3 hónap után nincs benne annyi,hogy odajöjjôn..neki fontosabb a virtulális dolog..van egy másik azzal is jóban voltam ezek után,mert nagyon nyal neki,de amikor nincs ott a telefonőrült jó vagyok én is meg más is neki,csak ne kelljen egyedül menni.


Az utóbbi pár napban nagyon megelégeltem az egészet. Mit tegyek?


2016. aug. 3. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szard le.
2016. aug. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
konkrétan nem értem, hogy mit elégeltél meg? hogy nincsen kivel menni kajálni/cigizni a munkahelyen? vagy mit?
2016. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

"Az utóbbi pár napban nagyon megelégeltem az egészet."


De hát nem 3 hónappal ezelőtt elégelted meg? Ezt most nem értem.


"Mit tegyek?"


Semmit. Nem kell tenned semmit.


Te legyél jó, legyél különb, mint ő. Legyél tisztességes ember, és ha hibáztál, akkor te lásd be, ne másokat hibáztass miatta.

2016. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy mondd meg neki, hogy zavar ez a telefonfüggése, mert emiatt nem figyel rád miközben beszélsz, vagy ne mondj neki semmit és lépj túl rajta.

Ha ilyen, akkor ne fáraszd magad azon, hogy mindent ötvenszer ismételj el neki. Egyébként szerintem èrtelmezhető ez a szöveg. Mondjuk én nem vagyok idióta.

2016. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3 hónappal ezelőtt alakult ki ez az egész.

A párnapja meg az,hogy ebből a 3 honapja tartó dolgot elégeltem meg!

Nem cigizünk úgyhogy buktad!

Abból van elegem,hogy a 45 perces uton csak a telefontnyomkodja,felnőtt ember 45 percből 44 csak a telefon 1 perc meg azt takarja,hogy felnéz,hogy nem kell leszállni?

Multkor rossz buszra szállt fel ami elvitte máshova..telefon nyomkdás során leesett a lépcsőn, multkor majdnem a buszon maradt, mert nem figyelte az t,hogy mikor kell leszállni..pedig ha a telefon időjéreránézne tudná,hogy mikor kell,mert mindig ugyan akkor szálunk le max pár perc eltéréssel..

Na most ha valakinem telefon függő az legalább egy tevekenység erejéig letudja tenni és nem száll rossz buszra vagy nem marad ott vagy nem esik le.. Ja meg egyszer a buszmegállóban maradt majdnem mert hát a telefontnyomta.. Annyi szerencséje volt,hogy én ott viltam figyeltem meg a sofőrhelyi lakos volt..meg egszer rászólt,hogy nem jön? Megint csak a telefon miatt!!

Nem unalmas amikor mentek valakivel és csak a televonnal szórakozik? Ennek is van határa!!

2016. aug. 4. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!