Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális az ilyen...

Szerintetek normális az ilyen ember?!

Figyelt kérdés

Állandóan siránkozik,hogy ezt meg azt nem vesznek neki a szülei,miközben pazarló életmódja az valami egészen hihetetlen méreteket ölt,pl:ki*asz fél kiló kenyeret kukába,aminek semmi baja,vagy egy adag megkezdetlen salátát.Máskor meg ez a paraszt győri lány fél fél doboz rámát bedob egy nap.

Arról nem beszélve hogy trehánysága eposzi méreteket,mindenhol koszt hagy maga után.Szaros vécéről már ne is beszéljünk...

Hogy lehet valaki ilyen undorító lány létére?



2016. aug. 4. 09:44
 1/6 anonim válasza:
Elég furcsa... Az hogy egy lány pazarló, az még nagyjából érthetö, de hogy ilyen undorító módon viselkedjen, sz már nem...
2016. aug. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gáz. Biztosan nem szeretnék vele kapcsolatban lenni.
2016. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szobatársad, hogy így ismered?


szerintem is gusztustalan, nem bírom az olyan embereket, akik nem becsülik meg, amijük van, és nem törődnek a többi emberrel (pl. a szaros wc tipikusan ilyen)


de nem tudom, hogy mi köze ahhoz, hogy lány, tök sok undorítóan lusta lányt ismerek.

2016. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Az hogy egy lány pazarló, az még nagyjából érthetö, de hogy ilyen undorító módon viselkedjen, sz már nem..."


Számomra nm érthető. Attól hogy lány, még nem kéne pazarolnia. Én azt érteném meg, ha próbálna csinosan öltözködni, és olyan dolgokra költene, olyan ruhákat venne, amik ezt lehetővé teszik. De ettől még nem kell kidobnia fél kiló tök ehető kenyeret. Ez már nem is pazarlás, hanem nagyfokú idiotizmus. Az ilyen lány milyen lesz felnőtt korában? Akkor is ezt fogja csinálni? Nem is értem ezeket.


Az hogy rendetlen meg koszos, az meg a ráadás. Nem értem, ennek nem mutattak példát a szülei? Vagy mindent ráhagynak? Meg kell a gyereknek tanítani, hogy ne pazaroljon, és ne hagyjon koszt maga után.

2016. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég éretlen lány létére, ismerek hasonlót, aki a pasijával viselkedett úgy mint 1 disznó de nem ragozom. Egy idő után a srácnak elege lett, pedig az elején még komolyan gondolta. 2 hónapig bírta, respect.
2016. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Állandóan siránkozik,hogy ezt meg azt nem vesznek neki a szülei"


Ameddig ezt az életmódot folytatja, nem vennék neki semmit. nem érdemli meg.

2016. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!