Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elvesztettem önmagam?!

Elvesztettem önmagam?!

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=m0sWylfs_TY&list=PLCC839FB2A.. Hirtelen csak ez a szám jut magamról eszembe...Fél éve kezdődött minden, amikor elkezdtem bulizni..Eleinte minden jó volt, csak hébe-hóba jártam el..mostanra viszont ott tartok, hogy magamra sem ismerek, minden hétvégén bulizok. Ez így magában nem lenne probléma, de az igen, hogy ha többet iszok(bár van, hogy ivás nélkül is) akkor a kavarás/szex is szóba jöhet. Elvesztem..nem ilyen voltam. Volt, hogy hajnalban 'szöktem' ki a haverjaimhoz beszélgetni, pedig azelőtt sosem tettem volna ilyet. Ha a hb-ben a számhoz tolják a piát akkor kérdezés nélkül lehúzom, nem gondolkozok olyankor, csak élek a mának, viszont másnap mi marad?! csak az, hogy megbánom, és hatalmas bűntudatom van miatta..Másnap mindig elhatározom magam, hogy 'Oké, ez volt az utolsó, többet nem megyek, vagy csak nagyon ritkán"..de eljön a péntek és szombat este és nem bírok itthon lenni most már...minden haverom bulizik és rámtör az, hogy én miért nem vagyok velük..szüleimnek füllentek valamit és akár éjfélkor is elindulok bulizni.Nem bírom ezt tovább:/ Igazából a kérdésem talán csak az lenne, hogy ugye nem csak én vagyok ilyen? Felnőttek véleménye is érdekel, vajon ki fogom ezt nőni? Megkomolyodhatok és hátra hagyhatom ezt a szeleburdi(ez még enyhe kifejezés tudom) énem?
2013. máj. 25. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
miért van bűntudatod?
2013. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze nem mindig van, de csak, hogy példát mondjak amikor a brátnőm kiszemeltjével kavartam, vagy amikor lefeküdtem a volt barátommal...és anyukámmal nagyon nagyon jó a kapcsolatunk, de ezeket mégsem merem neki elmondani..félek, hogy csalódna..
2013. máj. 25. 14:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem félsz hogy "ribancnak" fognak gondolni?

Én nem akarlak bántani,vagy kiosztani,mert te életed,úgy b@szod el ahogy akarod.Én is lány vagyok,szerintem veled egykorú is,de ilyet sosem csinálnák.Én is hasonló vagyok,én is majdnem minden hétvégén bulizok,de én itthon,az igaz barátaimmal,páran összeülünk inni,berúgunk és ennyi.Talán neked is kellene egy nagy csalódás mint nekem.Részegen elkövettem valamit amit annyira megbántam hogy azóta nem iszok annyit.Megtanultam hol a határ.De arra még részegen is figyelj,hogy ne csinálj olyat amit megbánsz..

2013. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyan így érzek:/ Hány éves vagy?
2013. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3-as!

Igaz, az én életem és úgy b.aszom el ahogy akarom, de nem akarom elbaszni! Változtatni akarok magamon!:) Csak attól tartok, hogy már túl sok hülyeséget csináltam...nem drogozok és cigizek..sőt már nem is szok annyit, hogy berúgjak! csak mégis..már annyira megváltoztam, hogy józanon is hülyeségeket csinálok?!:/ tudom ez az én hibám és nem elég ha csak elhatározom magam hogy megváltozok mert ezért tenni is kell! Csak hát persze nehéz, van, hogy a 'hírem' meg is előz és ezt csak magamnak köszönhetem . Amúgy 17 éves vagyok.

2013. máj. 25. 17:16
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
A változás akaraterő kérdése. Látszik, hogy egyszerűen csak mondogatod a dolgot, de nem teszed meg. Szerintem egyszer csinálsz olyan hülyeséget majd, ami helyreráz végleg.
2013. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem valami nagyon csúnyának kell történnie ahhoz, hogy végre fel tudd ezt adni. Sajnos a leírásod alapján olyan vagy, akinek muszáj a saját kárán tanulnia. Remélem, nem kell túl nagy árat fizetned ezért.


Ha szeretnél változtatni, akkor próbálj mondjuk délutáni programokat szervezni, vagy délelőttieket, kirándulásokat, mindenfélét... Hogy éjszakánként ne legyen hiányérzeted, mert egész nap szórakoztál a barátaiddal... vagy ilyesmi.


Ez a változtatás tényleg csak akaraterő kérdése. De egyébként megértem, hogy úgy érzed, kimaradsz valamiből, ha nem lehetsz ott. Ez fog változni szerintem. Mindenkinél változik.

2013. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából nem csak ez van a háttérben(nem családi ok hál' Istennek, de azért megvisel nagyon már lassan egy éve..) és biztos vagyok benne, hogy ez a másik dolog a kulcsa mindennek, igaz, ezen nem a dolgon tudok változtatni és ez hosszú story, de el kell fogadnom, ahhoz, hogy változtatni tudjak...és úgy érzem, hogy az első lépés ez volt, bízok magamban, hogy menni fog!:)
2013. máj. 28. 23:23
 9/11 A kérdező kommentje:

*igaz ezen a dolgon nem tudok....

amúgy azért mindenkinek megy a zöld kéz!:) ha bármit hozzátudnátok még fűzni akkor azért azt nagyon várom:)

2013. máj. 28. 23:26
 10/11 anonim ***** válasza:
én is kb ugyanígy vagyok mint te:)
2013. máj. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!