Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetek, ha egy megbízhata...

Mit tehetek, ha egy megbízhatatlan emberre bíztam a legféltettebb titkom?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátnőm, ő volt az egyetlen, akinek azt a dolgot elmondtam. Aztán jött a szokásos: összevesztünk, majd kibékültünk fél évre rá. Ekkor derült ki, hogy az illető nem tartota titokban az ügyemet. Már az összeveszéskor is bebizonyosodott, hogy nem a legmegbízhatóbb ember, de én ezt nem néztem volna ki belőle.


Tudom, hogy az én hibám, magamra vessek, nem kellett volna megbíznom benne és elmondani neki, de most mégis mit csináljak?

Nagyon félek, hogy másoknak is kikotyogja majd.

Gondoltam arra, hogy megmondom neki, hogy hazudtam akkor és nem igaz a sztori, de még akkor is tudja úgy mesélni az embereknek, hogy "... ezt csinálta, most meg azt mondja, hogy nem is úgy volt :D"

Nagyon félek, légyszi segítsetek valahogy.


2016. aug. 5. 07:50
 1/6 anonim válasza:
4%
Ja, azt már én is hallottam. Lefeküdtél a ... al igaz?
2016. aug. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem feküdtem le senkivel.
2016. aug. 5. 08:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább ne hozd fel a témát és akkor talán elfelejtődik, különben azt fogja mondani képzeld x azt mondta hogy y, azután pedig z, akkor most melyik az igaz?

Így már mindenki tudja majd mindkét verzióját a titkodnak és azt hisznek el, amit akarnak.

2016. aug. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
EZen úgy nagyon nem lehet segíteni, azon kívül, hogy összeszorított farpofákkal reménykedsz, hogy merő rosszindulatból, nem fogja kikotyogni.
2016. aug. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A zember legféltettebb titkairól gyakran kiderül, hogy a kutyát sem érdeklik. Bízzál ebben!
2016. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez igaz, engem sem érdekelnek a pletykák. Rövid idő alatt elfelejtem, kiről mit mondtak. (Minden csoda három napig tart)
2016. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!