Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen kétszinű, pletykás...

Miért ilyen kétszinű, pletykás az összes lány? Senkiben se lehet megbízni

Figyelt kérdés
Most oszinten, titeket nem zavar, hogy a lanyok 90%-a r...ot jatszik? Mindig mastol hallom vissza a dolgaimat amit elmondtam valakinek.. megtepjem oket?

2014. jan. 4. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Damu te vagy az?
2014. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
ez kb az őskorra vezethető vissza, benne van a genetikájukba, de nőke/lányokat soha ne bánts akár mit is csinált
2014. jan. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges megtépni akárkit is,ha csak erőszakkal tudod megoldani a gondjaidat,akkor nálad is baj van.

Egyébként amúgy hihetetlenül igazad van,mindenki pletykás,ritka a kivétel.Nekem 2 olyan barátnőm van,akik a legjobbak,mert bennük megbízhatok.Az egyik 14 éves barátság..

Úgyh.erről meg ennyit.

18/L

2014. jan. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

a tépéssel csak óvatosan,

mert a végén még beléd-szerelmesedik...

:-)

2014. jan. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Debolondok:D amugy a megtepjem reszt nem komolyan gondoltam, mert nem verekedtem meg ugy igazan, csak tele voltam indulattal, ugyanis kezdem tenyleg azt erezni, hogy csak csaladban lehet megbizni ugy igazan.. mindenhol az erdek diktal es nagyon nehez igaz baratokat talalni:)
2014. jan. 5. 00:20
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

no, akkor valami komolyabb választ is írok.

nem tudok szó szerint idézni, de

a több évszázada (vagy évezrede) keletkezett "hávamál" nevű ének-gyűjteményben

van egy rész, ami kb így hangzik:

asszonybeszédben ne bízzon soha senki sem,

kerengő keréken kovácsolták szívüket...

2014. jan. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ha már ilyen jól kiismerted őket,akkor miért vársz el tőlük olyan cselekedetet,ami nem része a természetüknek?

alapból abszurd a gondolat meneted.

a másik meg,hogy szerintem meg ez egy kimondottan jó tulajdonságuk,én már sokszor profitáltam ebből.

megismertem egy lányt,jól megdugtam,ő persze elmondta az összes barátnőjének,hogy ez a pali úgy megdugott,mint még soha senki,és amikor találkoztam vele meg a baráti körével érdekes módon körülzsongtak a barátnői,akik közül csak választani kellett,hogy kit dugjak meg legközelebb.

szóval a pletykás természetük inkább előny.

persze az ilyen picsogó kis bu-zik nem arra használják a dolgokat amire valóak.

most komolyan mi a francot picsogsz egy nőnek nem értem?szokj le róla,teljesen értelmetlen maga a picsogás,a nőnek picsogás meg full kiábrándító és totál értelmetlen,egész egyszerűen nincsen haszna,nem vezet a cél eléréséhez.

2014. jan. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Figyelj... en lany vagyok!!! Es nem olyan ertelemben irtam ezt ki hogy a baratnoim meg ilyenek hanem maguk a lanyok. Oke furan hangzik az en szambol, hisz en is lany vagyok, de mar kezdek besokallni, hogy az osszes ilyen.. nekem sokkal tobb fii baratom van mint lany.. es azert lhetne par megbizhato lanyis.
2014. jan. 5. 13:34
 9/9 anonim ***** válasza:
ha nem kamukérdés, akkor elmagarázhatom, de tömören genetikai és társadalmi okai vannak. azok a lányo kakik nem esnek az átlaglány kategóriába, gyakorlatilag kívülállók, vagy nem is számítanak mások szemében lánynak, elszigetelődnek, vagy elve fiúkkalé barátkoznak inkább.
2014. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!