Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Konditerembe csak személyi...

Konditerembe csak személyi edzők segítenek, vagy tényleg vannak olyanok, akik puszta jófejségből is szinte ugyanazt megcsinálják?

Figyelt kérdés

Pl itt az oldalon is láttam már kérdésereket ahol felajánlották emberek, hogy megmondják, hogyan edzzen valaki illetve írták, hogy lement a törzshelyükre egy gyerek, és megtanították neki, hogyan gyúrja ki magát.

Van itt valakinek ilyen tapasztalata?



2015. jún. 20. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja, elég gyakori.
2015. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően segítőkészek az emberek, tanácsokat, tippeket adnak egymásnak ilyen helyeken.
2015. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocsi ,hogy a kérdés alá írok, de engem az érdekelne ,hogy lenne e valaki aki itthoni edzéstervet írna nekem?
2015. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

# 3

Ez nem így megy. Írd le mit csináltál eddig, mióta. Hány kg vagy, milyen magas, milyen kondiban.

2015. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!