Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkók az emberek?

Miért ilyen bunkók az emberek?

Figyelt kérdés
1 hete volt a diplomaosztóm ami az egyik legnagyobb esemény az életemben, ehhez képest 6 gratulációt kaptam csak Facebookon. Természetesen én is tudom, hogy nem a like teszi az embert, de azért jól esett volna kicsit több elismerés. Miért ilyen közömbösek az ismerőseim? mi ennek a pszichológiája?
2016. aug. 5. 15:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy sajnos annyira felhígult a felsőoktatás színvonala, hogy már egy félkarú majomnak sem okoz túlzott nehézséget, hogy elvégezzen egy képzést.

De te remek példája vagy annak, hogy sajnos a diplomához nem jár minden esetben ész és értelem is.

2016. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%

S ezt nyomatékosítanod kellett még privát üzenetben is? :)

Csak közlöm, hogy bőven 440 feletti pontszámom volt anno, most meg egy olyan munkahelyem van, olyan nettó fizuval, amiről te csak álmodhatsz. Ásd el magad az andragógia diplomáddal együtt, mert gondolom mást nem sikerült magadból kicsikarni, masztizz rá éjszaka és mindenki boldog lesz. Puszi

2016. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de amikor megláttam, hogy egy ismerősöm a facebookon kirakta, hogy a McDonalds-ban dolgozik és arra kapott 65 like-ot én nagyon elszomorodtam.
2016. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A te ismerőseidet te ismered, te tudod, hogy miért ilyenek.

Én is láttam az oldalamon pár diplomaosztós képet, hát mindegyik alatt volt bőven hozzászólás és like. Szóval azért az ilyen nagyobb eseményekre elég sokan szoktak reagálni.

2016. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
47%
Most ez komoly emberek?? Nem értem hogy miért beszéltek egymással igy??/!!!! A kérdező semmi rosszat nem irt senkire,az első válaszoló meg lemajmozza...hát elmész te tudod hova a jo munkahelyeddel egyutt ahova gondolom benyaltad magad te hiperbunkó...egy ügyes szakmunkás simán lealáz mit akarsz? Azt hiszed diplomával már okos vagy mi? Nagyképű majom
2016. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as, azzal, hogy válaszolgatsz csak azt bizonyítod, hogy milyen primitív vagy. Az én órabérem több mint a te éves fizetésed, és ha tegyük fel, hogy valóban jó a fizetésed akkor is lefogadom, hogy a szociális életed romokban hever, normális kiegyensúlyozott ember normális kommenteked ad. Azzal, hogy én válaszolok neked, azzal magamat is lejáratom, de nekem nincs tétje, nem érdekel ha lepontoznak :) Sajnálom, hogy ilyen pocsék az életed, de 1x talán jobb lesz.


4-es, igen de ez annak is a függvénye, hogy hány ismerőse van, lehet 1000 feletti is akár.

2016. aug. 5. 15:25
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
milyen diplomát osztottak neked,ha a fosbukon várod az elismerést?
2016. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ELTE TTK
2016. aug. 5. 15:26
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

"egy ügyes szakmunkás simán lealáz mit akarsz? Azt hiszed diplomával már okos vagy mi? Nagyképű majom"


Ezt nyugodtan kérdezheted a kérdezőtől, ugyanis szerinte egész Budapestnek hasra kellene esnie ettől a fontos eseménytől.

2016. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Senkinek nem kell hasra esnie, nem gratulációkért jöttem ide, hanem hátha valaki tudja miért nem képesek az emberek mások sikerének örülni. Habár lehet ez csak itthon ilyen erőteljes jelenség.
2016. aug. 5. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!