Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A buta emberek miért nagyarcúa...

A buta emberek miért nagyarcúak, bunkók és lenézőek?

Figyelt kérdés

Pl. Molnár Krisztián.


De a környezetemben is van számos ilyen ember. Mindenkit lenéznek, játsszák az agyukat a semmire úgy adják elő magukat mintha ők sz@rták volna a spanyol viaszt közben meg egyenlőek a nullával, normális közegben a nevetség tárgyával.


Az ilyen emberek tényleg ennyire buták vagy csak nem akarják látni a valóságot a saját maguk által kreált rózsaszín ködtől?


Engem sokszor alázott meg nálam butább ember. És hiába az, ha olyan magabiztossággal állítja az igazát és képes előadni a legnagyobb baromságot, hogy mondhatsz bármit, te csak egy sz@r cseléd lehetsz mert ő a király és kész.


2016. máj. 15. 04:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ők ebbe jók
2016. máj. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(Bertrand Russel)

2016. máj. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert csak egy buta hiszi azt, hogy mindent tud.
2016. máj. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kompenzálnak.
2016. máj. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Hülyéknek áll a világ. - De ez így van,nem gond,hogy buta ha nagy arca van érvényesül.-Ez van.
2016. máj. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy ki az a MK de rákerestem.


[link]


téged egy ilyen ember érdekel? Lehet betegség miatt ekkora, de valószínűleg 0 az akaratereje.


Én bevallom, hogy lenézem azokat, akik csak másokat anyáznak mert elértek valamit. De azok nincsenek a környezetemben. Ha vki nincs megelégedve az életével akkor tegyen érte. Én tettem és teszek továbbra is, elégedett vagyok, de még többet akarok elérni. A magabiztosság van amikor többet ér mint az ész, nekem megvan mindkettő. Egyáltalán miért ilyen emberek vesznek körül, szakítsd meg a kapcsolatot velük. Valamiért cselédnek néznek, na ezen gondolkodj el, érdekes engem soha nem nézett se kakának se ceslédnek.

2016. máj. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, igen! Pontosan erről van szó!��😠��
2016. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy veluk is ugyanigy viselkedett nehany ilyen ember, mint veled, tehat kioktatjak oket, butanak kezelik oket, lenezik oket stb. Es ebbol egy ido utan eleguk lett, jelentektelennek erzik magukat es ezzel a viselkedessel szeretnek megmutatni, hogy ok sem olyan butak.
2016. máj. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te se lehetsz egy Stephen Hawking, ha úgy nyilatkozol egy emberről, hogy egyenlő a 0-val. Ennél már csak az a jobb, mikor hulladéknak hívják egymást az emberek.


Amúgy egy kutatás bebizonyította: minél butább valaki, annál kevésbé bizonytalanodik el magában, hogy nem buta-e.

2016. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
# 8, rajta van is mit lenézni.
2016. máj. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!