Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkók az emberek?

Miért ilyen bunkók az emberek?

Figyelt kérdés
1 hete volt a diplomaosztóm ami az egyik legnagyobb esemény az életemben, ehhez képest 6 gratulációt kaptam csak Facebookon. Természetesen én is tudom, hogy nem a like teszi az embert, de azért jól esett volna kicsit több elismerés. Miért ilyen közömbösek az ismerőseim? mi ennek a pszichológiája?
2016. aug. 5. 15:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Akkor én gratulálok, így már 7. :-)


Tulajdonképpen több oka is lehet, van aki azt sem tudja, hogy illik gratulálni, van aki csak siet és nem ér rá ilyen dolgokra, van akit az ilyesmi nem érdekel, de lehet irigység is, amiért neked sikerült.

2016. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
töröld magad a faszbúkról! a probléma megoldva,boldogabb leszel. az igazi ismerősök majd találkoznak veled személyesen és gratulálnak.végülis mindegy mit tanulsz hagyd a πcsába a virtuális sz art.
2016. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen
2016. aug. 5. 16:09
 14/19 anonim ***** válasza:
Mert gondolom nem miattam csinálta, hanem önmaga miatt. Ha megkértem volna rá, hogy végezze el x szakot, és megtenné, még a seggét ia kinyalnám. De így csak azt csinálta, amit akart. Gondolom, facebook nélkül is érdekelte volna a szak.
2016. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Persze, ez az egyik hobbim, jó meglátás, nem másért csináltam.
2016. aug. 5. 16:37
 16/19 anonim ***** válasza:
Figyi én SZTE-TTK-n diplomáztam, ami erősebb kicsit mint az ELTE-TTK-ja, és kb családon, pár ismerősön, baráton kívül konkrétan leszarták. :D Ne csinálj ebből ügyet! Nem facen kell élni az életedet!
2016. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
:D
2016. aug. 5. 21:49
 18/19 anonim ***** válasza:
Na és te mennyi ismerősődnek gratuláltál a féjszbúkon?
2016. aug. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Amennyi szükséges :D
2016. aug. 6. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!