Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akiknek nincsenek vonzó külső...

Akiknek nincsenek vonzó külső adottságai, azok számára mennyivel nehezebb az élet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, sokkal.
2016. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kb 40 %-al nehezebb minden téren.
2016. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ti nem fűztök párhuzamosan 14 csajt? Az tényleg gáz lehet:)
2016. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nehezebb, mint azt bármely "szerencsésebb" el tudná képzelni. Kezdjük ott, hogy már a HR-es is külső alapján válogat, ha a pályázók között a kompetenciát tekintve nincsenek nagy különbségek. Szóval ha nem vagy vonzó, drasztikusan kevesebb esélyed van egy állásra (az USA-ban már nem egy per volt ezzel kapcsolatban, ezért is jellemző nyugaton a fénykép nélküli CV, de nálunk természetesen ez nem így van, mert miért is lenne -_-). Ha nem kapod meg a normális munkát (rosszabb esetben nem is lesz munkád), akkor egzisztenciálisan nem leszel stabil és egy normális nő sem lesz hajlandó veled szóba állni. A nem vonzó külsejű embereknek a kapcsolatépítés is sokkal nehezebb, mert az ember alapvetően ösztönlény és távolságtartóbb egy előnytelen külsejű emberrel szemben. Szóval...igen, borzasztó nehéz az élet a nem vonzó embereknek.
2016. aug. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MZ.per.X ***** válasza:
40%

Munkában eddig nem volt különösebb gondom, de alapvetően sokkal nagyobb szopás az élet.


Főleg hogy azt látom, hogy átlagos külsejű fiatalabb, idősebb férfi ismerőseim is simán elcsajozgatnak, flörtölnek. Odamennek egy lányhoz, 1-2 szó, vicces megjegyzés, és már majdnem hanyatt is vágták magukat. Vagy van ismerősöm akikhez szinte a csajok mennek oda.


Ezzel szemben, én ronda külsővel, tök ugyanazzal a viselkedéssel teljesen esélytelen vagyok, alapvetően elutasítóak a nők, látom az undort, lenézést az arcukon, és nagyjából 100-ból 1 az aki nem küld el.


Vagy csináltam már "tesztet" ismerkedős oldalakon. Kamu "jópasi" profillal nagyjából 10 lány írt naponta...ők írtak, nem én. Míg a saját profilommal nagyjából 3 havonta 1x köszöntek egyáltalán vissza, azok is leráztak hamar.

2016. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kegyetlen,igazságtalan,nehezebb az élet nagyon ronda -1/10 külsövel.:(
2016. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok múlik azon, ki hogyan éli meg. Én alapvetően egyedül sem vagyok boldogtalan, úgyhogy nem érzem, hogy jelentősen nehezebb lenne emiatt az életem. Az ismerkedés persze jóval melósabb tud lenni, de nem lehetetlen. De még ezen a téren is sokkal inkább lennék a személyiségük révén vonzó emberek helyében. Az élet más területein nem látom a hátrányát.


Amúgy meg... majdnem minden embernek dobott ilyen-olyan hendikepet a sors, és szerintem ezernyi rosszabb van, mint a nem túl vonzó külső (nehéz körülmények, beteg családtagok, egészségi problémák, nem túl jó szellemi képességek, stb.).

2016. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!