Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, srácok, férfiak! Ti...

Fiúk, srácok, férfiak! Ti szoktatok félni?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a félelemről? Ti szoktatok félni? Ha igen, akkor mitől? Volt már olyan, hogy azt mutattátok a külvilágnak, nem féltek, s közben belül mégis rettegést éreztetek?

2015. szept. 8. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én este nem merek egyedül kimenni az udvarra. :D 20/F
2015. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az jó, én se merek.. :D (18/L)
2015. szept. 8. 20:53
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Gyerekek... A fèlelem egèsz màs, mint az hogy jaj sötèt van stb

Rettegni lehet szeretteink fàjdalmàtòl, megèlhetèsi bizonytalansàgtòl, egèszsègi àllapottòl. Persze hogy mindenki fèl. Tessèk gondolkodni, nem ilyen butasàgot kèrdezni ès szûklàtòkörü vàlaszt adni.

2015. szept. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Félni nem, de szorongás az szokott lenni (kellemetlen helyzetek előtt).
2015. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves Status! Köszönöm válaszod, de saját félelmeidről nem írtál, pedig kérdésem erre vonatkozott. Konkrét példákat kértem, nem kioktatást, további szép estét.. A sötétben.. Egyedül. :)
2015. szept. 8. 21:11
 6/13 anonim ***** válasza:
Neha azt erzem, hogy egy pszichpata vagyok, aki nem erez semmit, igy felelmet sem. Neha pedig a buszoktol is tudok felni :D
2015. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
rettegek a pokoktol.
2015. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jaja, kiskorom óta víziszonyom van, mivel óvodával amikor első alkalommal mentünk uszodába, a barom oktató rögtön bedobott a mély vízbe. Ahogy telt az idő fokozatosan szembenéztem ezzel a félelmemmel, és nagy nehezen megtanultam úszni, sokat enyhült a víziszonyom, de még mindig félek egy kicsit. Pl. ha tengernél vagyunk, csak egy bizonyos távolságig merek beúszni.
2015. szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves kèrdezô,

Attòl hogy nem kèrsz mèg kapsz ès inkàbb gondolkodnàl rajta... Ràadàsul îràsomban ott van a vàlaszom is.

2015. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha belém kötnek, vagy ha idegen helyeken kell tájékozódni. A magasságtól is félek.
2015. szept. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!