Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek vannak a való...

Szerintetek vannak a való életben olyan emberek, mint Sheldon az Agymenőkből?

Figyelt kérdés

Szerintetek vannak olyan emberek mint Sheldon?

Olyan


Pontos

Vicces

Okos

H*lye

STB

STB.Szerintem nincsen neki hasonmása :D



2016. aug. 6. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Ha van, akkor én a haverja akarok lenni!:D

17/l

2016. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja, én is! :D Várom a további válaszokat.
2016. aug. 6. 21:40
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Sheldon, mint személyiség minden csak nem vicces. A humort a helyzetek hozzák, amit a tv kreál.

Sheldonnak fotografikus memóriája van. Ezért okos és emlékszik mindenre. Ilyen ember létezik. Ritka ugyan,de létezik. Minden zseni bogaras, flúgos. Ilyen ember is van.

Szóval Sheldonhoz hasonló figura mindig van. Csak a való életben senki nem találja viccesnek, mert nem is az. Nézni jobb, mint egy ilyennel találkozni a valóságban. Ahogy ő maga is sokszor utal rá, a suliban mindig piszkálták, utálták. Ez a valóságban is így van. A bogaras, különc embereket kirekesztik, nem a haverjai akarnak lenni az emberek. Úgyhogy lehet találkoztál már egy "Sheldonnal" csak az osztály gyíkja volt, ezért nem vetted észre.

2016. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
89%
Valahol olvastam/láttam, hogy pl. Palo Alto-ban sokkal érdekesebb figurákkal is lehet találkozni akikhez képest Sheldon csak egy átlagembernek tűnik.
2016. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Asperger szindrómához hasonló tüneteket produkál.
2016. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

"Csak a való életben senki nem találja viccesnek, mert nem is az. Nézni jobb, mint egy ilyennel találkozni a valóságban."


Itt a lényeg. Doktor House-on is röhög mindenki, amíg tényleg nem találkozik egy bunkó orvossal.

2016. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Bár én lányban, de hasonlítok rá. Elég fura humorom van, inkább sötét és morbid, kevés ember érti. Pontos vagyok, a logika nagy szerepet játszik az életemben. Mindent az eszemmel mérlegelek, nem a szívemmel.


Más emberek kiközösítenek, rosszul vagyok a tömegben. Eléggé notórikus vagyok, többször ellenőrzök mindent, rendmániás is vagyok, zavar, ha valami nem a megszokott helyén van. És szeretem befejezni azt, amit elkezdtem.



Igaz nekem még nincs doktorim, majd 2 év múlva, akkor is informatikából. Illetve nekem nem a CalTech a cél, hanem a CERN.

2016. aug. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Hm hát hasonlítottak már hozzá, bár messze állok tőle de van pár dilim nekem is pl. az étkezőasztalnál megvan a helyem és nem szeretem ha más odaül, vagy a könyvespolcomon minden könyv méret és cím szerint van sorbarendezve, illetve a gerincük pontosan(!) egy egyenes mentén helyezkedik el. Ja és nekem is természettudományos végzettségem lesz. Viszont nem szeretem az ilyen embert mint a kérdező, aki kb csak egy bazári majmot lát az "elvontabb" emberekben meg hogy jaj milyen vicces. Igen a sorozatban az, de a való életben egészen máshogy mennek a dolgok.
2016. aug. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Csak azt nem ertemhogy a 7 valaszom miert lett lepontozva? Mert lany vagyok?
2016. aug. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
66%
minden azon múlik, milyenek a kapcsolat résztvevői. egy bogaras, de frusztrált ember, és egy "normális", de frusztrált ember nagyon rossz párosítás. ha viszont egyik vagy mindkét fél többé-kevésbé kiegyensúlyozott, kedvelni fogják egymást. sheldont is bírná a való életben bárki, akinek van humora
2016. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!