Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebben a helyzetben mit lehetet...

Ebben a helyzetben mit lehetett volna tenni?

Figyelt kérdés
Voltam bevásárolni, és az egyik parkolónál volt még 2 hely, én indexelve a saroknál beálltam, közbe még mellettem volt egy hely, és még arrébb állt egy pali, akiről nem lehetett eldönteni melyik helyre szeretne beállni, és csak totojázott ott. Mikor beálltam utána elkezdett tolatni, és nagy ívben befordulni, hátra nézés és tükör használat nélkül szerintem a tolatóradarra hagyatkozva. Kocsijának a bal hátulja majdnem találkozott a mi kocsink bal hátuljával. Utána előremenetbe nem korrigált hanem beállt egy másik nagyobb helyre, kiszállt és elkezdett velem ordibálni. "Nem láttad hogy oda akarok beállni?" "Szerinted az irányjelző mire való?" stb. Teljesen bepánikoltam, mert a sofőr eléggé nagydarab volt, és annyit mondtam, hogy "bocsi" erre elkezdett jönni felém és elismételte többször, hogy "mi az, hogy bocsi?" végén már annyira közel volt hogy az intim szférámat sértette, és teljesen leblokkoltam, és nem tudtam mi a faszt csináljak jelen pillanatba, ha egyedül lettem volna lehet még meg is csapkod. Végén aki velem volt az vágott közbe,"Ordibálással semmit nem lehet elintézni, és a megtörtént eseteken nem lehet már változtatni.".
2016. aug. 6. 22:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom valamilyen szinten én is hibás vagyok.
2016. aug. 6. 22:16
 2/4 A kérdező kommentje:
előremenetbe kapcsolt*
2016. aug. 6. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Te jo eg!

Sz*rd le, ez egy nyomorek az kessz!


Amugy kb semmi mast nem tudtal volna csinalni, mert ez egy idiota.

Elhiszem, hogy megviselt, hogy egy vadidegen ennyire otromban viselkedett veled.

Csinalj valamit amive eltudod terelni a gondolataidat!:)

2016. aug. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha volt melletted még egy hely,akkor ne vedd magadra,vagy rossz napja volt,vagy esetleg dühproblémái vannak hogy ilyen kis dolgok miatt már üvöltözik másokkal.

Ahogy leírtad,szerintem nem kell különösebben hibáztatnod magad ebben az esetben.:)

2016. aug. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!