Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. hétben vagyunk. Ülő...

18. hétben vagyunk. Ülő helyzetben tüsszentettem és nagyon erősen beleszúrt a jobb oldalamba. Kb. 0,5-1 percig éreztem. Árthattam ezzel a babának? Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
2008. márc. 25. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia...ne panikolj...termesztes jelenseg..;-))

A tusszentessel hasizomosszehuzodast esetleg mehosszehuzodast "hoztal letre" emiatt erezhetted az az eros szurast.....A rovid idotartama is azt bizonyitja, hogy a baboca jol van ne aggodj:-)

Boldog babavarast, 25 hetes kismama aki ugyanezeken keresztulment:-)

2008. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nagyon megijedtem:) de megnyugtattál:)
2008. márc. 25. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Szió! Én mindig "rákészülök" a tüsszentésre, mert sajnos párszor (leginkább ülve és fekve) én is megtapasztaltam amit írsz. A babának biztos nem ártunk vele, mert az első babámnál is volt ez, és egészséges, mint a makk, bár igazából nálam terhességen kívül is elő szokott fordulni ez a jelenség. Biztos, hogy ártalmatlan, csak nagyon fájdalmas, és tényleg ijesztő. Boldog babavárást!
2008. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!