Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vesznek észre a...

Miért nem vesznek észre a lányok? 20/F

Figyelt kérdés

A tulajdonságaim:

-imádok viccelődni, nevetni

-mindig figyelmesen végighallgatom a másikat és érdemben válaszolok

-lehetőségeimhez mérten mindig igyekszem segíteni

-toleráns vagyok és empatikus


De mindezek mellett:

-önbizalomhiányos vagyok

-a stressz néha kiül az arcomra


Elvileg a lányok imádják, ha a fiú jó beszélgetőpartner és megértő. Mit rontok el? :( Mit tegyek, hogy felfigyeljenek rám is?


2016. aug. 7. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem se vesznek észre nem a fiúk, hanem az emberek, mert senki se figyel oda másikra :D

Ha bunkó vagy hamarabb észrevesznek :D

Vagy kinyalod magadm mint a plázafiúk (nem tudom van-e ilyen fogalom, de érted,mire gondolok).

Ha figyelmes vagy nyilván nem fognak észrevenni.


Bár, ha én kis fiatal lennék és észrevennék egy figyelmes fiút, az őszintén, rendkívül tetszene csak épp nem mernék közeledni.

2016. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Azt mondod, lehetséges az, hogy titkon kedvel egy lány? De miért nem mondja el? Nem harapok!!! Sőt, örülnék neki, ha végre bejönnék valakinek.
2016. aug. 7. 10:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Milyen fajta lányoknak szeretnél tetszeni? Mert a plázacicáknak biztos, hogy nem az olyan típusú fiúk jönnek be, mint te.

A tulajdonságaid alapján inkább a csendesebb típusú lányoknak tetszenél. Nekik viszont sokszor nincs elég önbizalmuk ahhoz, hogy jelezzék neked.

2016. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, a csendesebb lányok vonzanak!!! Nagyon is!!!
2016. aug. 7. 11:39
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretem, ha egy lány nagyszájúskodik és teszi a nagyasszonyt... Lehet, hogy sok srácnak ez bejön, de engem taszít. Mindig is a visszafogottabb hölgyemények tetszettek, akiket rajtam kívül szinte senki sem vett észre.
2016. aug. 7. 11:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Szerintem próbálj meg egy kicsit magabiztosabb lenni (tudom, hogy nagyon nehéz, én is önbizalomhiányos vagyok).

Minden lány nagyon szereti a magabiztos fiúkat, és így neked is könnyebb lenne közeledni hozzájuk.

2016. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz egyszerre magabiztos és figyelmes. Ha a stressztől ijesztő arcú leszel - így értetted? - akkor az megint más.
2016. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én ugyan nem látom a saját arcomat, de nagyon valószínű, hogy ijesztő a tekintetem. Egyszer az egyik tanárom is megjegyezte, hogy ,,De csúnyán nézel!" Pedig ilyenkor csak merengek az élet nagy dolgain. :)
2016. aug. 7. 14:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy tudnál képet küldeni arról, hogy hogyan nézel ki?
2016. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem minden lány. Ahogy írták a csendesebb lányoknál kéne próbálkoznod, ott szerintem már startból majdnem nyert ügyed lenne, csak kezdeményezni kell és hajtani.


Magabiztosnak kell lenned, tűnnöd.

2016. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!