Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 16 éves fiú, ez antiszociális...

16 éves fiú, ez antiszociális szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves fiú vagyok, azt szeretném kérdezni hogy ez szerintetek normális-e.. teljes mértékben értelmes, normális embernek gondolom magam. A barátaim általában mindig hívnak ide-oda, bulizóhelyekre meg ilyen házibulikba de én eddig egyre sem mentem el. Mindig folyton azzal piszkálnak, hogy miért nem megyek meg ilyenek. Egyszerűen nem szeretek járni sehova, hétvégente úgyszint, főleg nem ilyen bulizóhelyekre meg ilyen.. mindenhol azt látom hogy az én korombeliek nagyba alkoholt isznak, cigiznek, drogoznak és stb.. természetesen próbáltam ezek közül már a cigit, alkoholt is de nem jött be egyik se. Egyszerűen nem szeretek emberek között lenni, se járni sehova. Itthon szeretek lenni, és anyukám is mindig azt mondogatja hogy nem lehetek ennyire antiszociális.. Rákerestem erre a szóra, elolvastam a jelentését, szerintetek ez annak számít? És ez normális szerintetek amit csinálok? (mert mindenki azt mondja, hogy nem)
2016. aug. 8. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz valaki attól antiszociális, mert nem szeret bulizni..


És valaki lehet antiszociális úgy is, hogy szeret bulizni..

2016. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt hittem csak én vagyok ilyen.... :D


17/L

2016. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

egyszerűen tényleg szinte ezek a dolgok helyett elmennék dolgozni 40 fokba, csak ne kelljen mennem..

2016. aug. 8. 21:21
 4/9 anonim ***** válasza:
simán csak otthonülő tipus vagy, nyugi
2016. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtatást :D
2016. aug. 8. 21:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem antiszociális, hanem enyhén hikikomori vagy, mint a japánok egy része. :D Az antiszociálisok nem tudnak beilleszkedni a közösségben vagy elutasítják a társadalmi normákat.
2016. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D akkor jó, köszi a választ
2016. aug. 8. 21:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Rendben vagy, nem szeretted a bulizos helyeket, azzel nincs gond.

Ahogy az elsö irta aszem, lehet meg valaki antiszociális ha megyek discoba...


Amugy szerintem, ha valami megünepelnek ilyen helyeken arra elemehetnel legalabb 20percre, mert a végén azt hihetik, hogy nem kedveled öket

2016. aug. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem vagy antiszociális,max.asszociális. Úgyhogy ne aggódj!
2016. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!