Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a különbség az introvertált...

Mi a különbség az introvertált és az aszociális (nem antiszociális! ) ember között?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 13:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

introvertált: nehezen barátkozó, befelé forduló típusú, külső világtól elforduló.

aszociális: társaságkerülő, betegesen magába zárkózó.

Mindkettő magának való, visszahúzódó, de az aszociális durvábban.

2016. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az introvertált képes kapcsolatokat kialakítani, de csakis a magafajták társaságában érzi magát jól. További jellemzője, hogy nem fogja neked kitálalni az életét egyből. (Jómagam is introvertált vagyok.) Az aszociális meg EGYÁLTALÁN NEM vágyik arra, hogy bárkivel is beszélgessen, ez nála nem csak addig tart, amíg ,,rossz passzban" van. 20/F
2016. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Sokat olvastam erről, de a biztonság kedvéért úgy döntöttem mégis kiírok egy ilyen kérdést. :) (és végre tisztán látom, hogy nem aszociális, hanem introvertált vagyok)
2016. júl. 16. 14:06
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok agyhiányos barom egyből az ,,antiszociális" jelzőt aggatja a csendesebb emberekre, ne is törődj velük.

1. Ahogy írtad, nem antiszociális, hanem aszociális.

2. Még ha az ,,aszociális" megnevezést is használnák, akkor is bakot lőnének.


Szóval te sem szereted a felszínes témákat, szereted jobban szemügyre venni a dolgokat, elemezni őket, ha nem tévedek. 20/F

2016. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen. Csak mikor legutóbb foglalkoztam úgymond a témával, nem ismertem ezt a megnevezést, tulajdonságot és azt hittem aszociális vagyok.
2016. júl. 16. 14:39
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az, nyugi. Valamiért ez a modern társadalom betegsége, hogy mindenkit extrovertálttá akarnak tenni...aki visszahúzódóbbnak született, olyannak kell elfogadni. Nem tudom, mi a nehéz ebben. Rám már olyat is mondtak, hogy ,,túl csendes vagyok, majd biztos elkezdek gyilkolászni"... :D :D :D Én már ezek után nem lepődök meg semmin... 20/F
2016. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Haha:D:D amúgy igen, én is rosszul éreztem magam, hogy azt hittem valami baj van velem (pedig én is tudok beszédes lenni), hogy nem keresem gyakran a társaságot, de most hihetetlenül boldog lettem és ha tudnék se változtatnék magamom :)
2016. júl. 16. 14:50
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom, hogy azért nem kerested a társaságot, mert a többiek csak az Éjjel-nappal Budapestről és ehhez hasonló dolgokról tudtak beszélni. Nekem pl. a volt osztályom 90%-ban ilyen volt, de én nem gondoltam azt, hogy velem lenne a baj, én nem kötekedtem velük, ők annál inkább. 20/F
2016. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ja, és légy is boldog. Sikerült ezek szerint jó társaságot találnod, örülök. :D
2016. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Meg vannak helyzetek, mikor a beszélgetés annyira erőltetettnek tűnik és egyszerűen semmi kedvem hozzá. Köszönöm szépen :) Remélem, te is megtaláltad, vagy ha nem, akkor megtalálod!
2016. júl. 16. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!