Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önző vagyok, ha elutasítom a...

Önző vagyok, ha elutasítom a kövér lányokat, mert nem érzek irántuk vonzalmat?

Figyelt kérdés
Van köztük sok aranyos, de egyiküket sem tudnám boldoggá tenni, mert amikor megmutatják kipárnázott testüket, attól nem jövök lázba és a vérnyomásom nem emelkedik meg, hogy a saját testem központi részét kihangsúlyozza... Szerethetőek, aranyosak, de olyan mintha vennék a boltban egy üveg bort, de nem bor, hanem csak sima szőlőlé lenne a palackban! Próbáltam kövér lányoknak kedvezni, hogy boldogok legyenek, de ez által csak kudarcélményekhez jutottam! Barátnő szempontból sok jó lenne közülük, de sajnos szexuális területen demotiválóak... És ettől Ők is egyre csak rosszabbul érzi magát, már amelyik mentálisan még egészséges...
2016. aug. 9. 10:15
 1/10 A kérdező kommentje:
***érzik magukat
2016. aug. 9. 10:18
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagy önző, mert gondolom nem azt szeretnéd, hogy XY-t boldoggá tedd, hanem az, hogy boldog párkapcsolatban élj. Akkor pedig mindketten boldogok legyetek, különben nem fog működni.

A kövér lányok van, akit vonzanak, van, akit nem. Ez így természetes.

2016. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Semmi probléma nincs ezzel.Nekem sem jönnek be a 100 kilós férfiak.Ez így természetes.Keress a karcsúak között,mert ha boldog akarsz lenni,csak azzal lehetsz az,aki minden téren vonz!!:)
2016. aug. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagy önző, csak őszinte.

Nem hülyíted a lányt, ami előbb-utóbb kiderülne valahogy. Ezt sokkal nehezebben heverné ki, mint egy visszautasítást.

(Saját tapasztalat, lány vagyok.)

2016. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Nem vagy önző. A legtöbbjüknek saját választása, hogy úgy néz ki mint egy disznó, te meg nem vagy köteles olyannal összejönni, aki nem tetszik.
2016. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Egy kapcsolat, legyen szó barátságról, párkapcsolatról vagy "csak" szexuálisról akkor jó ha mindkét fél boldog. Ha nem így van, felesleges erőltetni. Mindkét fél boldogsága ugyanannyira számít, a tiéd is, a lányé is. Ha egyoldalú a vonzalom és az egyik fél "elvárja" a párkapcsolatot, na, az önzőség. Visszautasítani egy olyan személyt akihez nem vonzódsz inkább érettségre vall.
2016. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Most hol van a kórus, hogy felületes vagy, a mai férfiak válogatósak, adj esélyt a lúzereknek is?


Ja, hogy itt nők külsejéről van szó?


(Amúgy egyetértek veled, csak ilyenkor a lúzr pasik mélyen kussolnak, mert nekik állítólag mindenki bejön.)

2016. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

#7


Valószínűleg még az anyukájuk pincéjében WoWoznak vagy PUA videókat néznek.

2016. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Abszolút nem önzőség, teljesen korrektül állsz hozzá én úgy látom. Én sem próbálkoznék esélyt adni olyan férfinek aki külsőleg kifejezetten nem tetszik. Barátnak simán ha a belső értékei megvannak, de a páromhoz másképp is vonzódnom kell.

29N

2016. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagy önző. Ők önzőek. Mások éheznek ők meg zabálnak
2016. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!