Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Budapestiek! Ott is ez megy...

Budapestiek! Ott is ez megy mint kisebb városokban? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg megyeszékhelyen lakok, de laktam már kisebb városban is. Mind a 2 helyen azt vettem észre, hogy az emberek sok esetben mindenkit végig mérnek, pofákat vágnak, összesúgnak a háta mögött, néha még hangos megjegyzést is tesznek annak ellenére, hogy nem is ismerik a másikat. Budapesten is ez van, vagy ott mindenki siet a dolgára és nincs idejük a másikkal rosszindulatúan foglalkozni?
2016. aug. 9. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Én ezt eddig nem tapasztaltam, de ha ilyen előfordulna valószínűleg fejberúgnám az illetőt, gondolom maradandóan... :-D Ami egyre gyakoribb, hogy a csajok a pasik farkát nézik a villamoson, de ez kifejezetten helyes és célravezető... :-)
2016. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnt fel.
2016. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is megyeszékhelyen lakom, laktam már máshol is, de sehol sem tapasztaltam ezt. (Pécs, Szeged)
2016. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tapasztaltam még ilyet.
2016. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy Pest közeli kis városban élek, de gyakran feljárok.

Mindkét helyen gyakran tapasztalom a méregetést, pofákat vágást. A beszólogatás, mások háta mögötti kibeszélés igen ritka, mivel az emberek többnyire egyedül járnak az utcán.

Olyan emberek vágják nekem Pesten a pofákat, akik előtte/utána a kukában guberálnak. Ez már elég szánalmas.


Amúgy egy huszonéves lány vagyok. Visszafogott, nem divatos, de rendezett öltözködésem van, hozzá normál alkatom (ami a jelenlegi ideálhoz képest kövér). Az arcformám elég fiús. Mellé nagy az orrom (krumpli+elég hosszú is), és vékonyak az ajkaim.

2016. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy az önbecsülésed is a padló alatt van! Szóval kövér vagy és már a csöveseknek sem kellesz? A fiús arc mit jelent? Arcszőrzetet vagy szögletes arcot? Pest mellett merre laksz? Csömör, Mogyoród, Pomáz, Csillaghegy, Üllő, Monor, Tárnok, Zsámbék, Dunaharaszti, Leányvár? Van kedved beszélgetni? 33 éves voltam tavaly...
2016. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Elég nagy gond lehet a fejedben ha azt hiszed hogy végigmész az utcán és neked vágják a pofákat és rólad suttognak az emberek!
2016. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért? Ha közvetlenül rám néznek és csinálják akkor mégis kinek szólna ez? Amúgy meg ez nem csak az én észrevételem. Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor inkább maradj csöndben, mert a te fejedben is probléma lehet ha nem tudsz egy egyszerű kérdésre válaszolni.
2016. aug. 9. 19:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs, a #6 bejegyzésemet véletlenül rossz helyre írtam, nem ide szántam... Csak rossz gombra kattintottam...
2016. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az nem neked szólt hanem a #7-nek. :)
2016. aug. 9. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!