Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalember vagyok de nagyon...

Fiatalember vagyok de nagyon körülményes. Ez gond lehet?

Figyelt kérdés
Úgyértem hogy minden lépésemet átgondolom. Nem vágok bele semmibe anélkül hogy ne tudakozódnék mindenről. Tehát röviden túl átgondolt,agyalós vagyok. Ez rossz tulajdonság?
2016. aug. 10. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg minden lépésedet átgondolod, akkor az elég rossz tulajdonság, mivel pl. ha elindulsz a boltba és gondolkozol a lépéseiden, akkor bezár a bolt, mire odaérsz, nem lesz mit enned és éhenhalsz. Szóval sürgősen változtatnod kellene, mert veszélyezteted magad. Mondanom sem kell, hogy a szex sem lesz túl élvezetes a partnered számára, ha minden toszás előtt átgondolod a dolgot.
2016. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A lépéseim alatt a tetteimet értettem.
2016. aug. 10. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Munkától és környezettől függően lehet jó is, rossz is. Általában idegtépő az olyan típusú ember, mint te. Amolyan élő Sheldon Coopernek képzellek, családunkban is van ilyen, hozzá még OCD-je is van, nagyon sok türelem kell hozzá, hogy ne üvöltözzünk vele, mikor lényegtelen apróságokon fennakad. Muszáj mindig szem előtt tartani, hogy neki rettentő fontos minden szirszar, amire más csak vállat von. Nehéz vele elindulni bárhová, nehéz kimozdítani, programot szervezni, pláne programot változtatni... munkahelyét szerencsére megtalálta, monoton, nagy odafigyelést igénylő helyen dolgozik, rettentően megfizetik, mert sosem hibázik. Nője nemigen akad, barátja sem sok.
2016. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gond, de majd akkor olyan partnert keress. Én nagyon spontán típus vagyok minden téren, de ami fontos pl. munka azzal kapcsolatban mindig előre tervezek és vannak mérföldkövek. De ha másrl van szó akkor pl. azt mondja valaki hogy ugorjunk ki Bécsbe egy sétára akkor mindig benne vagyok. Vagy akár elutazni bárhova akkor nem tervezgetek napokkal előtte, hanem összepakolok és megyek.
2016. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül én is mindig előre tervezem tetteimet
2016. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez akkor rossz tulajdonság ha nincs értelme. Pl ha jó idő van, vasárnap, mindenki ráér, jön egy spontán ötlet, menjünk valahová most 1 órán belül, elvileg megoldható, akadány nincs, és csak azért nem indulni mert nem 3 nappal ezelőtt találtuk ki, ez hülyeség. De ugyanolya hülyeség ha 3 nappal előtte kitaláltuk, de pl valaki beteg lesz, és akkor csakazértis elindulni, az ő egészsége árán is. Az nem jó ha valaki értelmetlenül csinál dolgokat. Szóval rangsorolni kell. Pl: fontossági sorrend. Fontos odaérni épségben, időben, fontos milyen benyomást keltesz. Akkor pl próbálsz jól kinézni, de egy ponton túl nem agyalod túl, mert közben az is fontos hogy időben indulj. De az is fontos hogy mínuszban legyen rajtad harisnya. Azt azért felveszed, még ha 1 percet késel is miatta. Ha meg hóvihar jön éskocsival mennél, lemondod spontán. Majd akihez mész megsértődik, de mérlegelsz, testi épség vagy sértődés, sértődés választod. Szóval önmagában nem baj ha mindent átgondolsz, csak azt is gondold át, mennyi időd van átgondolni, és ha 5 perc van csak, akkor ne gondolkodj sokáig, csak az igazán fontos dolgokon
2019. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!