Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem gáz ez?

Csak szerintem gáz ez?

Figyelt kérdés

Ma mentem boltba,és szokásosan a kocsiban vártam a nagyszüleim.ekkor látom hogy egy 10-11 éves kislány(!!!!!) az anyukájával ment fel a lépcsőn,ezzel nincs bajom,de a kislánynak a szoknyája úgy fel volt húzve hogy a fél segge kilátszott,meg 10-11 éves létére tanga volt rajta,Az anyja meg p.csak naciban és kivágott felsőben megy utána.Hova jut ez a világ?O-O

Én 14 évesen nem öltözködök így hogy mindenem kintvan,eddig egyszer se jutott eszembe hogy olyan gatyát vegyek amiből a seggem kivan.De akkor attól a kiscsajtól azt httem hogy helyben szívrohamot kapok...

14L


2016. aug. 10. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Gáz, de már egyáltalán nem lepődök meg rajta.
2016. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Milyen nagyszerű ember vagy.


Következő!

2016. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Roland G. ***** válasza:
65%
Gáz.Szegény kislány nem tehet róla..
2016. aug. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidd el sok ilyen van, nekem a multkor, mint késöbb megtudtam, a hugom ismeri, egy korodbeli csaj köszönt, smink, 1 kiló, szép hosszú természetes haj, és egy ilyen nyakörv-nyaklánc.. közbe kiscsaj.. hát én úgy összezavarodtam, 19 f vagyok, de szerintem ehez képest az első szerelem semmi..
2016. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!